Näitused

Head patsiendid ja külastajad!

Oleme aastaid teinud suurepärast koostööd erinevate kunstnikega, kelle loomingu kaudu saame ka Pärnu Haigla valgetele seintele lisada värviküllust ja mitmekülgsust. Selle läbi pakume rõõmu ja kunstielamust meie külastajatele, patsientidele ja kolleegidele.

Pärnu Haiglas on näituste eksponeerimiseks avatud esimesel korrusel asuv kohvik ja teisel korrusel asetsevad galerii ja kohvikupealne galerii. Olete alati teretulnud erinevate näitustega tutvuma. Näitused vahetuvad tavalisel iga kuu alguses ja vastav info kajastub nii meie kodulehel kui Pärnu linna nädalainfos.

Käesoleval ajal avaneb külastajatele võimalus tutvuda: 

Näituseid on võimalik külastada E-R 08.00-16.00

 

Pärnu Haigla kohvik ja kohvikupealne galerii (II korrus): Reet Heinla maalid

Näituse periood: 02.05-15.08.2017

Reet Heinla on sündinud Tallinnas, elanud ka Tartus, aga viimased 30 aastat on tema kodulinnaks olnud Valga. Kolitud on kogu perega. Reeda jaoks on pere alati esmaoluline olnud. Ühteaegu on pere kõrvale ka kunst mahtunud. Seda küll läbi aastate erinevas võtmes. Maalikunst on Reedaga käsikäes käinud viimased 10 aastat. Inspiratsiooni ammutab ta meid ümbritsevast.Täna näete näitusel maale, mille inspiratsiooniks on meid ümbritsev loodus ja lilled. Sest nagu on öelnud John Ruskin "Loodus maalib meie jaoks päev päeva järel lõpmata ilusaid pilte. Kui me vaid oskame neid näha..." 

 

 

Galerii (II korrus) Marko Toomast fotonäitus  

Näituse periood: 10.04-04.06.2017

Marko Toomastit on inspireerinud fotograafid Irving Penn, Paul Strand, Hiroshi Sugimoto. 2003. aastal naasis Toomast Eestisse. Siin on ta pildistanud nii arhitektuuri kui ka loodust. Fotograafia on Marko jaoks aken maailma. 

 

 

Galerii (II korrus) Andres Adamson fotonäitus Toskaanast

Näituse periood: 10.04-04.06.2017

 

Andres Adamsoni näituse puhul on tegemist tema nägemuse, kogemuse ja ajahetke jäädvustusega maailma ühest kõige pildistatumast piirkonnast - Toskaanast.

 

 

 

 

Meeldivaid näituseelamusi!

Kui soovite oma näitust Pärnu Haiglas eksponeerida, võtke palun ühendust:

 

Errit Kuldkepp, turundusspetsialist

errit.kuldkepp[at]ph.ee

tel. 447 3122


Monir El Shazly 

Kas visiiditasu info on kättesaadav?

Lihtsalt leitav ja arusaadav
Pisut keeruline
Kahjuks raskesti leitav

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398