Näitused

Head patsiendid ja külastajad!

Oleme aastaid teinud suurepärast koostööd erinevate kunstnikega, kelle loomingu kaudu saame ka Pärnu Haigla valgetele seintele lisada värviküllust ja mitmekülgsust. Selle läbi pakume rõõmu ja kunstielamust meie külastajatele, patsientidele ja kolleegidele.

Pärnu Haiglas on näituste eksponeerimiseks avatud esimesel korrusel asuv kohvik ja teisel korrusel asetsevad galerii ja kohvikupealne galerii. Olete alati teretulnud erinevate näitustega tutvuma. Näitused vahetuvad tavalisel iga kuu alguses ja vastav info kajastub nii meie kodulehel kui Pärnu linna nädalainfos.

Käesoleval ajal avaneb külastajatele võimalus tutvuda: 

Näituseid on võimalik külastada E-R 08.00-16.00

 

Taastusravi-ja heaolukeskuse II korruse galerii: Janely Antonva ja Errit Kuldkepp ühisnäitus "Värvide mäng"

Näituse periood: 04.07-18.09.2017

Janely on lõpetanud Sankt-Peterburi Tehnoloogia ja Disaini instituudining maalimisega tegeleb siis, kui tunne õige ja pisitütrega tegelemise kõrvalt aega leiab. Errit on lõpetanud Pärnu Kunstikooli ja maalimisega tegeleb siis, kui muude tööde ja tegemiste kõrvalt aega võtab. Janely ja Errit on täditütred ja lapsepõlvest saati tundnud end õdedena. Ühise näituse plaan tekkis juba mitmed aastad tagasi ning nüüd sai see teoks. Kunstimaailm on eriline ja aitab kiiretel perioodidel lõõgastuda ja uut inspiratsiooni ammutada. 

 

Pärnu Haigla kohvik ja kohvikupealne galerii (II korrus): Reet Heinla maalid

Näituse periood: 02.05-15.08.2017

Reet Heinla on sündinud Tallinnas, elanud ka Tartus, aga viimased 30 aastat on tema kodulinnaks olnud Valga. Kolitud on kogu perega. Reeda jaoks on pere alati esmaoluline olnud. Ühteaegu on pere kõrvale ka kunst mahtunud. Seda küll läbi aastate erinevas võtmes. Maalikunst on Reedaga käsikäes käinud viimased 10 aastat. Inspiratsiooni ammutab ta meid ümbritsevast.Täna näete näitusel maale, mille inspiratsiooniks on meid ümbritsev loodus ja lilled. Sest nagu on öelnud John Ruskin "Loodus maalib meie jaoks päev päeva järel lõpmata ilusaid pilte. Kui me vaid oskame neid näha..." 

 

Galerii (II korrus) Mait Rebane koomiksid

Näituse periood: 06.06-18.09.2017

 

 

 

 

 

 

Galerii (II korrus) Mati Michelis ja Raimo Aas "Häirekell karikatuurides" 

Näituse periood: 06.06-18.09.2017

 

 

 

 

 

 

Meeldivaid näituseelamusi!

Kui soovite oma näitust Pärnu Haiglas eksponeerida, võtke palun ühendust:

 

Errit Kuldkepp, turundusspetsialist

errit.kuldkepp[at]ph.ee

tel. 447 3122

Monir El Shazly 

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398