Ootame kõiki 27. märtsil, kell 11-16 doonoripäevale Port Artur 2 teisele korrusele. 
Pärnu Haigla füsioterapeut Jaanika Kukk ja vastutav õde Signe Kruusehoiavad käes hinnalist tänukirja! SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond korraldas teist aastat järjest sotsiaalkampaaniat „Üleannetus“, mis tipnes 10. märtsil üle-eestiliste heategevusüritustega.
Ootame teid 12. aprillil kell 11-15 meie Pärnu Haigla taastusravi- ja heaolukeskuse avatud uste päevale, mis sel korral kannab nime "Särtsakas kevad". 
Pühapäeval, 18. märtsil 2018 pakkusid kaunist muusikalist elamust Pärnu Kunstide Maja Andrus Ostrovi akordioniõpilased ja Valeri Trahhatšjovi kitarriõpilane. '  Suur, suur tänu teile ja palju edu edaspidiseks! Noorte esinemisest on väike klipp ja vahvad fotomeenutused meie Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebooki lehel.  
Neljapäeval, 15. märtsil toimus järjekordne doonoripäev Pärnu Ühisgümnaasiumis. 
Seoses märgatava haigestumisega grippi ja ülemiste hingamisteede viirustesse ei saa meie haiglas alates teisipäevast, 13. märtsist  2018 haiglaravil olevaid patsiente sisehaiguste kliiniku nakkushaiguste üksuses külastada.
Neljapäeval, 08. märtsil 2018 kell 13.00 - 14.00 toimus Pärnu Haigla naistenõuandlas meeleolukas üritus.
Vabariigi President Kersti Kaljulaid andis teenetemärgid üle 21. veebruaril Tartu Ülikooli Narva kolledžis. 
Reedel, 2. märtsil,  käivitati Pärnu Haigla fuajees ühistranspordi reaalaja infosüsteem. Sellega seoses on nüüd haigla infoleti juures hästi jälgitav tabloo, mis näitab, mitme minuti pärast ühissõiduk haigla peatuskohast väljub.
Suurepärane võimalus tulla ennast poputama meie taastusravi- ja heaolukeskusesse.

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398