Teisipäeval, 21.novembril korraldas Pärnu Haigla veretalitus Pärnu Ühisgümnaasiumis doonoripäeva.
Pärnu Haigla Pärnu-Jaagupi kiirabibrigaad on tänaseks oma uutes ruumides edukalt tööle hakanud ja Pärnu Haiglal oli hea meel 21. novembril kutsuda külalisi uue baasiga tutvuma.
Keskuse tegevusfilosoofia tugineb teadmistepõhisel lähenemisel, vastava valdkonnaga tegelevate institutsioonide koostööl ja keskus tegutseb süsteemse ja kompleksse tervikuna
Riigi Infosüsteemi Amet on teada andnud, et enamus aktiivseid ID-kaardi kasutajad on sertifikaadid uuendanud, kuid siiski on veel ka neid, kes pole jõudnud seda teha.
Neljapäeval, 16. novembril 2017, ajavahemikus 11.00 – 15.00 toimus taaskord traditsiooniks saanud taastusravi-ja heaolukeskuse avatud uste päev, mis kandis sel korral nimetust "Tervist kõigile!". Selle põneva päeva raames toimus järgnev:
Pärnu Haigla sõlmib hematoloogia-alase koostöölepingu Põhja-Eesti Regionaalhaiglaga 10. novembril algusega kell 11.30 Pärnu Haigla konverentsisaalis. Lepingu allkirjastavad  Pärnu Haigla juhatuse esimees Urmas Sule ja  Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu.
Kolmapäeval, 8. novembril toimus Pärnu Haiglas Pärnumaa doonoritele suunatud tänuõhtu. Selle üritusega avaldati tunnustust tublidele vereloovutajatele ja tänatati Pärnumaa ettevõtteid ja kohalikke omavalitsusi, kes on aidanud kaasa Pärnumaa doonorluse edendamisele. 
Kodanikujulguse aumärgiga tunnustati SA Pärnu Haigla turundusspetsialisti Errit Kuldkeppi, kes pidas Pärnu linnas Martensi väljakul kinni varga.  
Julge olla silmapaistev

01. november 2017

2016. aastal sai pimeda ajal ja valgustamata teel surma või vigastada kokku 21 jalakäijat, kellest vaid 4 kandis helkurit. 70% jalakäijatest sai kannatada valge ajal, 24% pimeda ajal kohtades, kus tänavavalgustus põles, ja 6% valgustamata teedel pimeda ajal.
Esmaspäevasel, 30. oktoobri linnavalitsuse istungil määrati 2017. aasta sotsiaalhoolekande valdkonna tunnustused seitsmes kategoorias. 

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398