​Kas Sina teadsid, et Pärnu Haiglas töötab 1358 inimest, kellest 637 on omandanud kõrghariduse?
Sellel aastal tähistab Eesti Õdede Liit oma 95. aastapäeva. Sellega seonduvalt toimus maikuus konverents „Tervis on inimõigus!“
Ootamatult tekkiva tervisehäire puhul tekib igaühel küsimus, kust saada kiiresti abi. 
Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks. Krooniliste tervisehäiretega patsientidel soovitame aegsasti pikendada oma põhihaiguse ravimiretseptid oma raviarstide juures ning ravimid ka välja osta.
2017. aasta detsembris alustatud SA Pärnu Haigla esmatasandi tervisekeskuse ehitushange on lõppenud ning edukaks osutus Fund Ehitus OÜ pakkumus maksumusega 5 247 800 eurot, millele lisandub käibemaks.
Ühel ilusal laupäevasel päeval, 02. juunil avanes meie naiskonnal meeldiv võimalus pakkuda harivaid tegevusi Pärnu linna elanikele ja külalistele Rüütli tänaval. Väga südantsoojendav oli vaadata seda entusiasmi ja sihikindlust, mis inimestes tekkis, kui nad mängisid meie keskendumise mängu. Samuti oli huvitav märgata nende tahet astuda meie kaalule, mis mõõtis kehakoostist:) 
Alates 04. juunist on Pärnu Haiglas võimalik imetleda kolme erinevat näitust.
Alates 4. juunist on geeniproovi võimalik anda ka Pärnu Haiglas. Vereproovide kogumine (6 ml veeniverd) toimub suuremates haiglates.
Perioodil 24.05-29.05.2018 võõrustab Pärnu Haigla HOPE vahetusprogrammi raames saabunud külalisi. Selle aastane teema on „Improving the Quality of healthcare using the experiences and competencies of patients: Are we ready?“ Külalisteks on: Ana Filipa Coelho (Portugalist), kes on ametilt finantsist ning teda huvitab kõik finantsjuhtimise, statistika, lepingutega seonduv. Samuti on ta kindlasti huvitatud ka haigla juhtimisest üldisemalt ja e-teenustest. Teiseks külaliseks on Graham Smith (Inglismaalt), kes on IT valdkonna spetsialist ning teda huvitavad enim Eesti e-tervis ja kuidas andmeid hoitakse, kogutakse ja edastatakse ning samuti kogu meie Eesti tervisesüsteemi toimimine laiemalt. 
Reedel, 25. mail Pärnu Haigla juhtidega dr Urmas Sule ja dr Veiko Vahula ning külastas ühtlasi ka õendus- ja hoolduskeskust, kohtudes vanemõe Aita Kütt´ga.

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398