Esmaspäevasel, 30. oktoobri linnavalitsuse istungil määrati 2017. aasta sotsiaalhoolekande valdkonna tunnustused seitsmes kategoorias. 
Meie taastusravi-ja heaolukeskuses on erinevaid keha turgutavaid ja lõõgastavaid teenuseid. Veealune duššmassaaž on üks nendest. 
Pärnu Haigla üheks põhiväärtuseks on "eneseareng ja eneseteostamine - hindame professionaalset ja isiklikku arengut" Suurima rõõmuga jagame meie personali arendusjuhi Jaana Kikase kogemust osalemisest CIF Jaapan programmis, mille raames oli tal võimalus külastada erinevaid sotsiaaltöö ning tööhõivega tegelevaid asutusi.
Avatud uksed tulevad taas

24. oktoober 2017

Neljapäeval, 16. novembril 2017, kell 11.00 – 15.00 toimub taaskord traditsiooniks saanud taastusravi-ja heaolukeskuse avatud uste päev, mis kannab sel korral nimetust "Tervist kõigile!"
Proovi Body Art treeningut

18. oktoober 2017

Kas sa teadsid, et Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuses on treening nimega Body Art.
Oktoobris on Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuses massaaž massaažitoolil soodushinnaga. 
Pärnu Haigla veretalitus vajab A+ ja A- doonorverd. Antud veregruppide veri on otsakorral ning veretalitus vajab doonorite abi, kes oleks valmis verd loovutama. 
Pärnu Haiglat külastasid Läti kolleegid.
Kas te teadsite, et Pärnu Haigla radioloogia osakonnas on olemas masin, mille abil saab määrata kehakoostist (rasva, vedeliku, lihasmassi %)?
Alates eilsest 02.10 on võimalik nautida Aleksei Jastrebovi maalinäitust.

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398