Meie tublid Pärnu Haigla õed Merilin Mandel ja Kadi Kuusk lõpetasid Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli cum laude
Meil on hea meel teatada, et Pärnu Haigla siniliblikas TIIBA lendleb kogu juulikuu vältel (ettearvamatutel hetkedel) mööda meie maja ringi ja soovib kõigile "Tervist". Selle armsa tegevusega tähistame meie taastusravi- ja heaolukeskuse 5-ndat sünnipäeva:)
Otsime oma meeskonda särasilmset ja pühendunud tantsutreenerit.
30. juunil Varblas toimunud kiirabi kutsemeisterlikkuse võistlustel saavutas esimese koha Tallinna Kiirabi brigaad. Kokku osales 15 brigaadi üle Eesti.
Pärnu Haigla kiirabi annab teada, et 30. juunil 2018 korraldatakse Pärnumaal Varbla Puhkekülas Eesti Kiirabi Liidu juba neljandaid kutsemeisterlikkuse võistluseid, millest osa võtma on oodatud kiirabitöötajad üle kogu Eesti.
Juulikuus tähistab Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskus oma 5. sünnipäeva.
Pärnu XXXII Filmifestivali raames, külastas Pärnu Haiglat filmi "Mässav kirurg" peaosatäitja Erik Erichsen oma naisega. Ehedaid emotsioone jätkus nii saali kui ka erinevatesse osakondadesse, mida ta külastas
Perioodil 25.06-29.06, algusega kell 16.00 jätkame ka sel aastal traditsiooniks saanud Pärnu Filmifestivali filmide näitamisega meie haigla II korruse konverentsisaalis. Sel aastal on plaanis meie juures näidata järgnevaid filme:
Alates 25. juunist on Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskus avatud E-R 08.00-18.00 ning laupäeviti suletud.
​Kas Sina teadsid, et Pärnu Haiglas töötab 1358 inimest, kellest 637 on omandanud kõrghariduse?

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398