Spordimeditsiiniline terviseuuring annab ülevaate noorsportlaste tervislikust seisundist. Peamisteks eesmärkideks on vastunäidustuste ja võimalike piirangute väljaselgitamine spordiga tegelemiseks ning terviseriskide kindlakstegemine.
Pakume tööd aktiivsele treenerile, kes on valmis läbi viima ringtreeninguid meie jõusaalis
Vaadake kauneid aerofotosid Pärnu Haigla kompleksist, mille tegi meie Taastusravi-ja heaolukeskuse klipi tegija Reimo Ruubel (Film Purgis) 
Meeleldi anname märku, et meil on hoogsalt käimas meie järgmise Taastusravi-ja heaolukeskuse reklaamklipi võtted.
Haigekassa raport “Ülevaade ravikvaliteedist Eesti tervishoiusüsteemis” ajas tagajalgele mitu haiglat, kus ei saadud aru, kust ja kuidas on võetud statistilised andmed, mis näitasid haigemaju kohati õige kehvas valguses. Kolmes maakonnalehes jõudis teema esiküljele.
Suurima hea meelega teatame, et juulikuus sündis Pärnu Haiglas 66 imearmsat ja tervet beebit (35 poissi ja 31 tüdrukut), kellest saavad loodetavasti meie Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse kui ka Perekooli tublid külastajad nii basseinides, massaažides kui ka hiljem beebi-ja mängukoolis ning loovringides:)
3 õnnelikku võitsid vabalt valitud Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse teenuse. 
Laupäeval, 22. juulil toimus Rõõmsate Laste Festival, kuhu olid saabunud tuhanded külalised üle Eesti. 
Suurima rõõmuga ootame ka teid osa saama kogupere pargiüritusest Rõõmsate Laste Festival, mis toimub juba laupäeval, 22. juulil kell 11-19 Pärnu Rannapargis (endine lõbustuspargi ala)
Seoses Ravi 2 telefoniside häiretega on vajalik teha Ristiku 1 hoone telefonijaama erakorraline restart, mis kestab 10 minutit ja toimub täna ajavahemikus 12.00 – 12.10. Hooldustöödega tegelevad Telia Eesti ja Ericsson Eesti telefonispetsialistid.     Loodame kiirele probleemi lahenemisele

Kas olete rahul klienditeenindusega Pärnu Haiglas?

Jah, väga rahul
Kohati mitte, võiks sõbralikum olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398