Anname teada, et perioodil 3. - 9. juuli 2017 toimuvad Pärnu Haigla Taastusravi-ja heaolukeskuses basseinide hooldustööd. 
Laupäeval, 22. juulil, ajavahemikus 11-19 toimub juba teist aastat Rõõmsate Laste Festival
Alates juuni teisest poolest kuni augusti lõpuni käivad Pärnu Haigla sünnitusplokis ehitustööd, mille tulemusena saavad sünnitajad senisest veelgi paremad tingimused, et sünnitus kulgeks võimalikult loomulikult ja mugavalt. Värske, värviküllasema ja hubase ilme saavad kõik sünnitustoad. Ehitustöid teostatakse ühe toa kaupa ning seega töö naistekliinikus ei katke ja jätkub tavapärases rütmis.  
13.juuni 2017. a HOPE kuratooriumi kohtumisel Dublinis, Iirimaal, valiti järgmiseks kolmeks aastaks uus president ja asepresident. Uueks presidendiks valiti Pr Eva Weinreich-Jensen (Taani) ja asepresidendiks Eesti Haiglate Liidu juhatuse esimees Dr Urmas Sule.    
Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks. Krooniliste tervisehäiretega patsientidel soovitame aegsasti pikendada oma põhihaiguse ravimiretseptid oma raviarstide juures ning ravimid ka välja osta.
Tihti arvatakse, et luu- ja liigesehaigustega, mida rahvakeeli kutsutakse reumaks, on hädas keskealised ja vanemad inimesed, ent need tõved kimbutavad ka noori. “Need haigused ei tapa, aga piinavad inimest,” nentis Pärnu Haigla reumaõde ja Eesti reumaliidu juhatuse liige Kersti Ossaar.
Mobiilne nahakasvajate diagnoosimise kabinet peatub Eestimaa erinevais keskustes kord nädalas, võimaldades nii kiirendada inimeste õigeaegset jõudmist nahaarsti juurde naha pahaloomuliste kasvajate kahtlusel. Mobiilne nahakasvajate diagnoosimise kabinet on varustatud kaasaegse aparatuuriga nahakasvajate diagnoosimiseks.
Kunstihuvilistel avaneb suurepärane võimalus külastada rikastavaid ja humoorikaid näituseid Pärnu Haiglas
Rõõmuga teatame, et maikuus sündis Pärnu Haiglas 63 beebit.
Perioodil 26.05-30.05.2017 võõrustab Pärnu Haigla HOPE vahetusprogrammi raames saabunud külalisi. 

Kas teil on lemmikud teenused taastusravi-ja heaolukeskuses?

Jah
Jah, neid on mitu
Pole veel keskust külastanud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398