Pärnu haigla psühhiaatriakliinik elab ja toimetab vanades majades kuni suveni. Juuli keskel kolitakse ühe katuse alla haiglaga, kus praegu valmib selle tarvis uus korpus.
Kuigi õendust loetakse traditsiooniliseks naiste alaks, on õetöö Florence Nightingale’i ja laatsaretis põetamise aegadest nii palju edasi arenenud, et sobiks täna mõnes meditsiinivaldkonnas mehepoegadele isegi paremini.
Alates 10. jaanuarist 2013 on Pärnu haigla välisveeb lisaks eesti ja inglise keelele ka vene keeles.
Uuendus toob patsientidele kaasa mitmeid kasulikke muudatusi, mis võimaldavad osa saada veelgi kvaliteetsemast ja tõhustamast eriarstiabi teenusest.
Kõigil kunstihuvilistel avaneb võimalus tutvuda kahe uue näitusega Pärnu haiglas.
Detsembrikuu beebid

05. jaanuar 2013

Rõõmuga teatame, et detsembrikuus sündis Pärnu haiglas 65 beebit (sh. kaks paari kaksikuid), kellest 39 olid poisid ja 26 tüdrukud.  
20. detsembril 2012 võttis Riigikogu vastu otsuse muuta ravikindlustuse seadust ning kehtestada alates 10. jaanuarist 2013 koduvisiidi ja ambulatoorse eriarstiabi visiiditasu piirmääraks 5 eurot ja voodipäevatasu piirmääraks 2,50 eurot.  
Pärnu kesknoored aitasid Pärnu haigla patsientidel jõule rõõmsamaks muuta.
Soovime teile helget ja valget jõuluaega ning toogu uus aasta rõõmu ja südamerahu!
Lähenevate jõulupühade ja aastavahetuse eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks. Krooniliste tervisehäiretega patsientidel soovitame aegsasti pikendada oma põhihaiguse ravimiretseptid oma raviarstide juures ning ravimid ka välja osta.

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398