Verekeskus

Soovid teha heategu ja loovutada verd - suurepärane, siis klikka siia!

 

Registratuuri telefon 447 3253 (töötab ainult lahtioleku aegadel).

 

Verekeskuses saab liituda luuüdi doonorite registriga veretalituse vastuvõtu aegadel!

 

Täpsem info doonorlusest Pärnu Haigla verekeskuses.

 

Verekeskuse ülesanne on koguda verd ning valmistada, uurida, säilitada ja väljastada verekomponente. Verekeskuse eesmärk on tagada, et haiglatel oleksid verekomponendid kättesaadavad ööpäev läbi.

Meie missiooniks on tagada patsientidele ja arstidele kvaliteetseid tooteid, et aidata säilitada ja taastada tervist. Oma põhieesmärkide saavutamiseks arendame järjepidevalt transfusioonmeditsiini ja pakume ühiskonna liikmetele võimalust osaleda heategevuses- vere loovutamises inimelude päästmiseks ja alalhoidmiseks.

Pärnumaa 28 doonorit on autasustatud Eesti Vabariigi Presidendi poolt Eesti Punase Risti Teenetemärgiga. 4% Pärnumaa elanikest on doonorid.

Verekeskuse kontaktid

Verekabineti ülesandeks on immunohematoloogiliste analüüside teostamine patsientidele ning piisava varu erinevate verekomponentide olemasolu tagamine haigla igapäeva tööks. Samuti verekomponentide nõuetele vastav ettevalmistus võimalikult ohutuks transfusiooniks. Immunohematoloogialabor nii verekatalituses kui verekabinetis on akrediteeritud vastavalt EVS-EN ISO 15189 standardile „Meditsiinilaborid. Kvaliteedi ja kompetentsi erinõuded“

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398