Lastehaiguste osakond

Lastehaiguste osakond asub IV korruse A- ja D- tiib. Osakonnas on 20 voodikohta ja 2 esimese astme intensiivravivoodit. Soovi korral võimalus viibida tasulises peretoas.
 
Lastehaiguste osakonnas viibivad ravil ka kirurgilise, ortopeedilise, kurgu-kõrva-ninahaiguse profiiliga ning ka taastusravi vajavad lapsed.  Taastusravi tarvis sisustati osakonnas vajalike vahenditega vastav ruum. Meie lastearstid tegelevad ka vastsündinutega.
 
Lasteosakonnas on olemas mängunurk kus lastega tegeleb tegevusjuhendaja. Koolilapsi aitab õpetaja.
 
Alates 2005. a pakume lastearst-allergoloogi vastuvõtu teenust. Konsultatsiooni saab nii naha kui hingamisteede allergiliste haiguste korral või nende kahtlusel. Patsiente konsulteerib dr. Maarja Kroon, tel 447 3524.
Teostatakse järgmisi uuringuid:
Kiirete ja ohtlike allergoloogiliste probleemide puhul tuleb pöörduda EMO-sse või kutsuda kiirabi. Tavaliste allergoloogiliste probleemide korral võib alati pöörduda oma perearstile- kui perearst ka leiab, et konsultatsioon on kiireloomuline, siis saab perearst helistada kabinetti ja me leiame alati võimaluse  patsienti konsulteerida.
 
Dr. M. Kroon on läbinud ka immuunteraapia alase koolituse Tallinna Lastehaigla allergoloogiakeskuses ja Pärnu haiglas on olemas reaalne võimalus immuunravi läbi viimiseks.
 
 

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398