Algas kuues Sinilille kampaania

Alates 2014.aastast viib Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega igal kevadel aprillis läbi Sinilille kampaaniat mis kutsub üles kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.

Iga Sinilille märk, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti, on unikaalne käsitöö. Kõikjal Eestis aitavad Sinilille sõnumit ja märke levitada ning annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilille rinnamärgiga toetad Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingut abistamaks nii veterane kui teisi Eesti inimesi.

Tänavu kevadel kogutakse raha, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu ja spordi valdkonda laiemalt.  Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Lõuna-Eesti Haigla Sihtasutusel soetada taastusravi seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Võru linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidu viia läbi istevõrkpalli treeninguid ning osaleda võistlustel.

Aprilli kuus  aitavad kõikjal Eestis Sinilille toodete müügiga annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilille märke ja käepaelu saab osta ka Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskusest,  Selveri ja Coopi kauplustes, Apollo raamatupoodides, valitud ESPAK ehitusmaterjalikauplustestR-kioskitesCircle K teenindusjaamades, Estravel reisibüroodestTallinna LennujaamasMyFitness spordikulbidesT-pileti kassades Talinna ja Tartu bussijaamades ning koostöös Itella Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt.

Täname kõiki toetajaid ja anname au veteranidele!

 

SA Pärnu Haigla

Ristiku 1, Pärnu 

Taastusravi-ja heaolukeskus (+372) 449 4800 ( E-R 08.00-20.00, L 09.00-14.00)

www.ph.ee

Pärnu Haigla veretalituse Instagram

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398