Eesti 100. sünnipäeva raames said beebid kingitusi

Eesti 100. sünnipäeva raames said beebid, kes sündisid juba Eesti Vabariigi teise sajandisse, oma kasvamise tähtsale teele kaasa, toredad kingitused.

  • Eesti Lapitöö Seltsi ja Eesti Ämmaemandate Ühing

Eesti Lapitöö Seltsi naised õmblesid neljale beebile kingituseks lapiteki.

Kingitusega sooviti rõõmustada peresid, kelle lapsed sündisid nii erilisel päeval ja tähistada Eesti 100. sünnipäeva mõttega:

„Nii tore, et sa sündisid meie imeilusal Eestimaal ja meile nii erilisel päeval", lisas lõpetuseks Ene Pars.

  • OMNIVA

Omniva kinkis Pärnu Haiglas sündinud neljale beebile, kes sündisid juba Vabariigi uude sajandisse, Eesti Vabariigi sünnipäeva puhul haruldased hõbemargid. 

«Hõbemark on rariteetne meene ning kuna ka selle ilmumisaeg – Eesti Vabariigi 100. sünnipäev – on sümboolne, sobib mark ideaalselt eriliseks kingituseks uutele ilmakodanikele. See on juubelilastele tore mälestus, mida aastate pärast vaadata,» ütles Omniva juhatuse esimees Joona Saluveer.

Omniva andis Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks välja ainulaadse puhtast hõbedast postmargi, millel on kujutatud Eesti Vabariigi suur vapp. Margi kujundas tunnustatud postmargikunstnik Indrek Ilves.

Esimene partii hõbemarke müüdi läbi vähem kui 24 tunniga, uus partii marke saabub märtsi alguses. Postmargi mõõdud on 28x38 mm ja kaal 1,2 grammi. Kõik kingitavad margid on pakendatud õnnitlussõnumiga spetsiaalsetesse kinkekarpidesse.

  • PRISMA

Prisma tegevjuhi Jussi Nummelini sõnul soovib poekett erilise sündmuse ja erilise aasta puhul anda väikse panuse uue elu ja uue aastasaja ilusasse algusesse ning olla toeks noortele peredele.

"Iga sünd on ime, mistõttu soovib Prisma tänada ja tunnustada igat ema ja last, kes selle ime teoks teevad," ütles Nummelin.

Kõigile 2018. aastal sündivatele lastele kingitavate mähkmete väärtus on hinnanguliselt üle 50 000 euro. Täpsed juhised kingi lunastamiseks saavad emad koos kaardiga. Õnnitluste edastamisel ja kingituse vahendamisel teeb Prisma koostööd kõigi Eesti sünnitusmajadega.

Täpsemalt saab lugeda Prisma kodulehelt

  • Eesti Naisliit, Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon, Eesti Juristide Liidu Naisteühendus.

Need tublid naised kinkisid kolmeme perele juubeliväljaande "Eesti Vabariik 100".

Kingitusi andsid 26. veebruaril peredele üle Pärnu Haigla ülemämmaemand Jelena Laanemets, Eneli Jõeäär BPW Pärnu klubi liige ja Sindi Naisliidu president Juta Velleste. 

 

Vaata ka pildigaleriid ning videot.


Eda Amur

Kommunikatsioonispetsialist

Sihtasutus Pärnu Haigla

tel    +3724473121

faks + 3724473102

e-mail  eda.amur@ph.ee

web  www.ph.eeMillised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398