Pärnu Postimees: Errit Kuldkepp: ühised elulised ja organisatsioonilised väärtused on need, mis meid koos hoiavad ja edasi viivad.

Errit Kuldkepp on Pärnu Haigla turundusspetsialist, samuti ettevõtja. Kuigi ta elu pole kulgenud ainult roosilisena, oskab ta olla tänulik lähedastele, heale tervisele ja kodulinnale. See säde hoiab teda niivõrd positiivsena, et paljud imestavad: kas tõesti suudab keegi iga päev olla nii energiline?

Mida rohkem ja teadlikumalt endaga tegeled, seda sügavamalt iseennast tundma õpid, sealjuures suhestud maailmaga. Õige­mini aktsepteerid teiste inimeste eripära, tolerants kasvab. Minu üks motosid on: sa ei saa muuta teisi, vaid ennast.

Haiglal on viimastel aastatel ette tulnud mitu skandaali. Kuidas see on sinu tööd mõjutanud?

Oma kaheksa-aastase töökogemuse põhjal saan tõdeda, et ühised elulised ja organisatsioonilised väärtused on need, mis meid koos hoiavad ja edasi viivad. Nii nagu inimesena on vaja teada ja tunda oma väärtust, on seda ­vaja organisatsioonigi puhul.

Seega, kui väljas kisub pilviseks, siis sisemine kindlus, sügavamad väärtused ja soe inimlikkus on need tugevused, mis ei lase välistel teguritel nii enda kui organisatsiooni väärtust pisendada. Pigem on halvas alati midagi head ja hea on olnud tunnistada, et välised tormituuled pigem ühendavad ja seovad kolleege omavahel veel tugevamalt.

Läinud aastal muutusid varasemast aktiivsemaks sotsiaalmeedias ja eneseturundamisel. Kas sellega kaasnes rohkem kriitikatki?

Eelmine aasta oli kõige kriitikarohkem, aga ma olen tänulik selle eest. Ma ei vasta halvale halvaga. Kes olen mina, et hinnata? Jah, ma elan halvad asjad läbi, nutan patja, aga ajan end uuesti püsti. “Inspireerida inimesi elama täisväärtuslikumalt” on moto, mille järgi iga päev elan. See on muusika, mis mängib minu sees, ja mina laulan seni, kuni see mängib.

Loe täispikka intervjuud Pärnu Postimehest

 

Laura Siimenson

turunduse assistent

SA Pärnu Haigla

Ristiku 1, Pärnu 80010

www.ph.ee

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

Pärnu Haigla veretalituse Instagram

 

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398