Heategevuskampaania "Üleannetus"

Pärnu Haigla füsioterapeut Jaanika Kukk ja vastutav õde Signe Kruuse hoiavad käes hinnalist tänukirja! SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondkorraldas teist aastat järjest sotsiaalkampaaniat „Üleannetus“, mis tipnes 10. märtsil üle-eestiliste heategevusüritustega.

Jaanika Kukk on ühtlasi ka SA TÜK Lastefondi vabatahtlik. Heategevuskampaania eesmärgiks on pakkuda abi vajavatele lastele erinevaid teraapiaid, sest nende abil on õigeaegse ja järjepideva sekkumise korral võimalik parandada lastel haiguse tõttu häirunud funktsioone ning tõsta lähtuvalt erivajadusest igapäevatoimingutes toimetulekut. Teraapiad mõjuvad raskelt haigetele lastele arendavalt ning parandavad nende seisundit. 

Kõik soovijad, saavad jätkuvalt teha heategusid, seega heategevuskampaaniast saab täpsemalt lugeda kampaania kodulehelt www.üleannetus.ee ja Facebooki lehelt Üleannetus ning SA TÜK Lastefondi tegemiste kohta leiab rohkem infot nende kodulehelt www.lastefond.ee

 

Külasta selle uudise raames ka meie taastusravi- ja heaolukeskuse Facebooki lehte, et see hea sõnum jõuaks jagamise kaudu paljudeni.

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel. 4473 122

www.ph.ee

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

 Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398