Ilus kingitus sünnitusosakonnale

Neljapäeval, 29. detsembril käisid külas Siris Reklaamibüroo lahked inimesed, kes kinkisid Pärnu Haigla sünnitusosakonnale 3 erilist kingitust, mis valmisid koostöös Laura Toomesooga ja hakkavad kaunistama sünnitusosakonda.

Esimesel detsembril alustas Siris Reklaamibüroo jõulukampaaniaga, mille eesmärk oli toetada toetada Pelgulinna Sünnitusmaja vast kõige tähenduslikumal ametil siin elus. Nad soovisid, et head kliendid jagaksid nendega erilist kogemust sünnitusosakonnas. Kõigi vastanute vahel valiti välja üks, kelleks osutus sel korral Pärnu Haigla klient Heleriin-Kipy Hunt, kelle jagatud positiivne kogemus tõi kaunid kingid meie sünnitusosakonda.

Heleriin-Kipy Hunt kirjutas: "Tervitan tervet Pärnu Haigla sünnitusosakonda, kes 11.07.2016 minu pisikese ime ilmale aitasid. Erilised tänuavaldused saadan ämmaemandale Viive Õis, kes veetis minuga ligi 9 tundi ning aitas mind kõigega, mis oli Tema võimuses. Samuti kiidan tol päeval tööl olnud Läti praktikanti, kellel oli samuti väga suur roll minu heas kogemuses täita, Teda ootab kindlasti suurepärane karjäär. Viimaseks tänan ämmaemand Piret Endriksoni, kes lõpuks minu tütre ilmale aitas. Aitäh, et aitasite luua ilusa mälestuse päevast, mil sain emaks "

Suurimad tänud veelkord heategijatele ja loomulikult Heleriin-Kipy Hunt´ile nii armsa kogemuse jagamise eest:)

 

Errit Kuldkepp

turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku 1, Pärnu 80010

errit.kuldkepp[at]ph.ee

Tel 447 3122

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398