Jazzkaare linnaruumiprojekt Pärnu Haiglas

Teisipäeval, 17. aprillil kell 12.45 poputavad Jazzkare muusikud Pärnu Haiglas (peamaja esimese korruse fuajees) viibijaid tervendavate jazzipaladega.

Tegu on projektiga, millel on põnevatest esinemispaikadest ning artistidest koosnev programm, mis Jazzkaare festivali ajal üllatab linnarahvast ebatavalistes kohtades väljapool kontserdisaale –rongides, linnatänavatel, kaubanduskeskustes, raamatukogudes, bussijaamades, kohvikutes ja mujal.

Põnevaid muusikalisi üllatusi on Pärnu linnaruumis oodata teisipäeval, 18. aprillil. Mõnusa muusikalise äratuse saavad hommikused reisijad Elroni lõbusas jazzivagunis marsuudil Tallinn-Pärnu. Projekti raames pakutakse maitsva lõunasöögi kõrvale meeleolukat muusikat Teatrikohvikus ning kohvikus Cafe Piano. Lisaks viivad meie muusikud jazzinoodid kahte Pärnu  kooli, kuid millistesse – see on juba üllatus!

Peale selle Jazzkare muusikud lõbustavad oma igapäeva toimetuste kõrvalt linnakodanikke Martensi väljakul. Päevale annab lõpuakordi pop-up kontsert Pärnu Keskraamatukogus.

Linnaruumiprojekt sai alguse 2010. aastal ning see on aastatega jõudsalt kasvanud ja laienenud. Sellel aastal toimub projekt juba kaheksandat korda. Linnaruumiprojekti raames toimub üle 100 aktsiooni ning peale Tallinna jõuavad muusikaüllatused Tartu, Pärnu, Viljandi ja Harjumaa tänavatele. Festival Jazzkaar toimub sel aastal 28. korda ning kestab 21. aprillist 30. aprillini.

Projekti ja selle sündmuste kohta saab lähemalt uurida  veebilehelt http://www.jazzkaar.ee/

 

Lisainfo:

Elise Ader

Projektijuht

+372 51992565

elise.ader@gmail.com

 

Pärnu Haigla kontaktisik

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel. 4473 122

www.ph.ee

Pärnu Haigla Taastusravi-ja heaolukeskuse Facebook

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398