Kõrgkoolis alustavad sel sügisel õpingutega 476 esmakursuslast

​Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis alustavad sel nädalal õpingutega esmakursuslased kolmes linnas: 3. septembril Tallinnas (Kännu 67), 4. septembril Kohtla-Järvel (Lehe 12) ja 5. septembril Pärnus (Pärnu Haiglas, Ristiku 1). Kokku alustavad kõrgkoolis õpinguid 476 uut õppurit, neist 228 õe õppekaval.

Tallinnas alustavad esmakursuslased õpinguid rakenduskõrgharidusõppes õe, ämmaemanda, optometristi, farmatseudi, tegevusterapeudi ja tervisedenduse õppekavadel, kutseõppes hooldustöötaja, lapsehoidja ja tegevusjuhendaja õppekavadel. Esmakordselt alustavad terviseteaduse magistriõppekaval 60 magistranti. 

Pärnus alustab Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli, Pärnu Haigla ja Eesti Õdede Liidu ühisprojekti “Kool haiglas” raames Pärnu Haiglas õpingutega juba kolmas õdede õpperühm.

Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuses algab õppetöö nii õe kui hooldustöötaja õppekavadel.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektori Ülle Ernitsa sõnul täidab kõrgkool konsensuslepet, tõstes järk-järgult õdede vastuvõttu. “Kõik kõrgkooli õppekavad on populaarsed - riigi investeering tervishoiualasesse haridusse on oma eesmärki täitnud. Koostöös partneritega on õppijatele tagatud praktika ja töökohad, mis on samuti oluline õpingute motivaator,” ütles Ülle Ernits. “Magistriõppe õppekavaga astub kõrgkool uuele tasemele, olles üks rakenduskõrgkoolidest, kus saab õppida järgmisel tasandil,” lisas Ernits.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on üks kahest Eesti tervishoiu kõrgkoolist, mille missioon on koolitada innovaatiliselt ja kriitiliselt mõtlevaid tehnoloogiliste pädevustega tervisevaldkonna töötajaid. Kõrgkooli visioon on olla pidevalt arenev, siseriiklikult ja rahvusvaheliselt võrgustunud organisatsioon, kus koostöös sise- ja välispartneritega ning õppijaid kaasates lahendatakse aktuaalseid probleeme. Kõrgkoolis õpib kokku 1949 õppurit, neist 1489 rakenduskõrgharidus-, 400 kutse- ja 60 magistriõppes.

Järgmine vastuvõtt Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe ja erakorralise meditsiini tehniku õppekavadele on planeeritud novembris 2018.

 

Täiendav info:

Jaana Sepp

Õppeosakonna juhataja

jaana.sepp@ttk.ee

6 711 730

 

Teate edastas:

Andra Prems

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

andra.prems@ttk.ee

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398