Muljeid logopeedide koolituselt Bulgaarias

23.08 – 01.09.2019 leidis  Bulgaarias aset logopeedide koolitus "LINKS - Logopedists Interact for New Knowledge and Skills". Rahvusvaheline koolitus toimus Euroopa Liidu Erasmus+ programmi raames. Tänusõnad projektijuhile Yonko Dodevile, kes koordineeris seda projekti juba kuuendat korda.  Koolitusest võtsid osa logopeedid Eestist, Lätist, Leedust, Bulgaariast ja Rumeeniast. Koolitusel osales ka Pärnu Haigla logopeed Riina Leok.

Igal koolituspäeval oli erinev teema. Igat koolituspäeva viis läbi erinevast riigist pärit koolitaja. Rühmatööd toimusid nii rahvusgrupis kui ka rahvusvahelises grupis, kus vahetati töökogemusi. Teemadena käsitleti varajast sekkumist, kogelemist, häälduspuuded, tutvuti interaktiivsete harjutuste ja logopeediliste lauamängudega. Koolituse raames külastati ka Varnas asuvat erivajadustega laste keskust Karin Dom (https://karindom.org/).

Sisukate koolituspäevade vahele oli ka planeeritud erinevaid tegevusi ja koosviibimisi, mis kandsid erinevate projektis osalevate riikide kultuuri ja traditsioonidega tutvumise eesmärki. Rahvusvahelisel koolitusel saadud ideed ja teadmised on Riina Leok võtnud praktikas kasutusele Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuses.

Kätlin Muru

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel 447 3122

www.ph.ee

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398