Õdede pidulik lõpuaktus

Kolmapäeval, 31. jaanuaril 2018 toimus Pärnu kontserdimaja kammersaalis Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Pärnu lõpuaktus, mil kõrgkooli, Pärnu Haigla ja Eesti Õdede Liidu koostööprojekti "Kool Haiglas" raames lõpetab esimene lend rakenduskõrghariduse omandanud õdesid.

2014. aasta sügisel alguse saanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli, SA Pärnu Haigla ja Eesti Õdede Liidu koostööprojekti "Kool Haiglas" eesmärk on pakkuda Pärnumaa ja Lääne-Eesti inimestele võimalust omandada kõrgharidus kodu lähedal. Täna, 3,5 aastat hiljem, saavad toona SA Pärnu Haigla juures õe õpingutega alustanud 29 üliõpilast kätte oma rakenduskõrghariduse lõpudiplomi. Neist seitsmel oli ülikoolidiplomil märge Cum laude.

Pärnu Haiglas asub tänastest tublidest ja kõrgelt kvalifitseeritud õediplomi saajatest tööle lausa 24 noort õde, mis on väga hea tulemus nii Pärnu Haigla kui kogu Pärnumaa jaoks.

Aktusel saatsid omapoolsete õnnitlustega noored õed uutele väljakutsetele vastu Tallinna tervishoiukõrgkooli rektor Ülle Ernits, Pärnu Haigla õendusjuht Margit Seppik, Haridus- ja Teaduministeeriumi kõrghariduse osakonna peaekspert Ivi Lillepuu ja Eesti Õdede Liidu presidendi Anneli Kannus

Vaata aktuse esialgset fotogaleriid meie Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebooki lehel

 

Eda Amur

Kommunikatsioonispetsialist

Sihtasutus Pärnu Haigla

tel    +3724473121

faks + 3724473102

e-mail  eda.amur@ph.ee

web  www.ph.ee

 

 

 

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398