Pärnu Postimees: OTT trotsib ilma ja toob väiketootjad maalt linna

Paastukuu tuul on nii vinge, et surub mütsi tugevamini pähe ja kindad kätte, kuid ilmast hoolimata avavad maalt linna sõitnud väiketootjad oma kaubabusside tagaluugid, tõstavad välja lauad-riiulid, täidavad need kiiresti kastide, purkide, karpidega ja jäävad ostjaid ootama. Teisipäev ja neljapäev on Pärnus ja Paikusel OTT-päevad, mil otse tootjalt tarbijale koostöövõrgustik toimib kodukandi saadustest lugupidavatele tarbijatele käe-jala juures.“Super, et talupidajatel on selline ettevõtmine,” rõõmustas Marju, ostes OTT-kaupa inimesele, kes ise välja tulla ei saa. “See on ju ikka kohapeal kasvatatud ja valmistatud kraam, tootjad teenivad raha sellega ja toetame ostjatena põllumajandust ning oma maakonda kõigepealt.”

Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT - Otse Tootjalt Tarbijale valik ulatub Rummu talu värskest vahtramahlast Mändla talu meeni, Paluka talu kartulist Kapteni talu kohafileeni. Sinna vahele Riina Luige hoidised, Kivisaare veski jahust Leivaka pagariäris valmistatud leivad, Mätiku talumeierei joogijogurt.

Oleme uhkusega Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT - Otse Tootjalt Tarbijale ametlik müügipunkt ning meie Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuses parkla esisel alal saab igal TEISIPÄEVAL kell 15.45-16.30 OTTi erakordseid tooteid soetada.
 
Foto:Urmas Luik, Pärnu Psotimees

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398