Pärnu Haigla esmatasandi tervisekeskuse ehitustööde riigihange

PRESSITEADE

07. detsember 2017

Pärnu Haigla kuulutab välja esmatasandi tervisekeskuse ehitamise riigihanke. Tervisekeskuse esimese etapi valmimise aeg on planeeritud 2019. aasta algusesse.

Ehitust rahastatakse osaliselt Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusega summas 1,75 miljonit eurot. Enam kui 3800 ruutmeetri suurune tervisekeskuse hoone rajatakse Pärnu Haigla Ristiku tn 1 kinnistule.

Valmivasse tervisekeskusesse on plaanitud kabinetid perearstidele, pereõdedele, füsioterapeutidele, koduõendusele, eriarstidele ning sotsiaalteenustele.

Pärnu Haigla esmatasandi tervisekeskus on kavandatud teenindama nii Pärnu linna kui ka maakonna elanikke. Plaan näeb ette kõigi praegu Pärnu Haiglas osutatavate esmatasandi tervishoiuteenustega jätkamist ja arendamist ning täiendavalt luuakse võimalused koostööks vähemalt neljateistkümne Pärnu linna ja maakonna perearstiga.

Esmatasandi tervisekeskus loob senisest paremad tingimused koostööks eri tasandite meditsiiniteenuste osutajate vahel ning võimaldab patsientidel saada rohkem ja kvaliteetsemalt raviteenuseid ühes asukohas.

 

Eda Amur

Kommunikatsioonispetsialist

Sihtasutus Pärnu Haigla

tel    +3724473121

e-mail eda.amur@ph.ee

www.ph.ee

 

 

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398