Pärnu Haigla ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla sõlmivad koostöö kokkuleppe hematoloogilise eriarstiabi arendamiseks Pärnumaal

PRESSITEADE

09. november 2017

 

LISATUD GALERII (10.11.2017)

 

Pärnu Haigla sõlmib hematoloogia-alase koostöölepingu Põhja-Eesti Regionaalhaiglaga 10. novembril algusega kell 11.30 Pärnu Haigla konverentsisaalis. Lepingu allkirjastavad  Pärnu Haigla juhatuse esimees Urmas Sule ja  Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu.

„Tõhusast koostööst Regionaalhaigla spetsialistidega võidavad kindlasti kõik Pärnumaa patsiendid, “ ütles Pärnu Haigla juhatuse esimees Urmas Sule.

„Eesti haiglamaastikul on esmatähtis sisuline ja probleemidele lahendusi otsiv koostöö,“ ütles Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu ja lisas: „Pärnu Haigla on meie jaoks oluline partner ja mul on hea meel, et teeme süsteemset koostööd hematoloogia vallas.“

Kokkulepe hõlmab haiglate koostööd hematoloogilisi haiguseid põdevate patsientide ravikorralduse osas ning meditsiinispetsialistide täiendõppe alal. Allkirjastamise järgselt teevad Pärnu Haigla arstidele erialased ettekanded kaks juhtivat hematoloogi dr Iige Viigimaa ning dr Diana Loigom.

Pärnu Haigla ravijuhi dr Veiko Vahula arvetes on koostöö raames kahe  haigla arstidel võimalik vajadusel omavahel operatiivselt keerulisi ravijuhtusid kolleegidega konsulteerida ning ladusamalt suunata Pärnumaa haigeid hematoloogilisse konsiiliumisse Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse. Samuti võimaldab koostöö suurendada hematoloogia eriala ambulatoorset kättesaadavust Pärnu Haiglas, korraldada paindlikumalt haigete ravi erinevates ravietappides. Haiglas saab peagi hakata haigetele tegema mõnesid spetsiifilisi raviskeeme, mis on siiani kättesaadavad vaid regionaalhaiglates.

Suurem eesmärk on, et koostöö tulemusena areneks võrgustumine tervishoius, ja et patsiendid saaksid kvaliteetset abi võimalikult elukoha lähedal.

 

Veiko Vahula

juhatuse liige, ravijuht

SA Pärnu Haigla

Tel. 447 3103

E-post. veiko.vahula@ph.ee

 

Eda Amur
kommunikatsioonispetsialist

SA Pärnu Haigla

Tel. 447 3121

www.ph.ee

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398