Pärnu Haigla korraldas Pärnumaa doonoritele tänuõhtu

Kolmapäeval, 8. novembril toimus Pärnu Haiglas Pärnumaa doonoritele suunatud tänuõhtu. 

Selle üritusega avaldati tunnustust tublidele vereloovutajatele ja tänati Pärnumaa ettevõtteid ja kohalikke omavalitsusi, kes on aidanud kaasa Pärnumaa doonorluse edendamisele. Tänavu aastal olid kutsututse seas doonorid, kes on kahel viimasel aastal regulaarselt verd loovutamas käinud ja loomulikult väärikad audoonorid.

Külalisi tervitasid Pärnu linnapea Romek Kosenkranius ja Pärnu Haigla juhatuse esimees dr Urmas Sule. 

Haigla veretalituse kvaliteediijuhi Rahel Reimali sõnutsi on selle aasta jooksul verd loovutatud üle 4500 korra, mis näitab eelmiste aastatega võrreldes kerget langust. Samuti on vähenenud esmadoonorite arv. Seetõttu kutsub ta heasoovlikke inimesi üles verd loovutama.

Pärnumaal on üle 30 doonori, kelle vereloovutuste arv on jõudnud 100ni. Paljud neist on aktiivsed doonorid ja jätkavad vereloovutust. Sellel aastal lisandus nimekirja Audru doonor Aare Tael, kes on praeguseks juba 102 korda head teinud.

Paljud Pärnumaa doonorid on pälvinud ka teenetemärgi. Käesoleval 2017 aastal omistas president Kersti Kaljulaid Eesti Punase Risti V klassi teenetemärgi doonor Priit Kajale.

Külalistele pakkus muusikalist elamust elav ja särtsakas bänd Dance-O-Phones

Täname siiralt ja südamest veelkord heategijaid ja kõiki üritusel osalejaid ning lisame meeleldi Pärnumaa doonorite tunnuslause "Soov aidata on kauneim soovide seas"

Värvikas fotogalerii on üleval Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebooki lehel ja koostööpartneri Pärnu Postimees veebiväljaandes

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku 1, Pärnu 80010

Tel 447 3122

errit.kuldkepp[at]ph.ee

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398