Pärnu Haigla märkab inimest ja aitab olla nähtav

Jaga seda südamlikku uudist ka Facebookis

Pärnu Haigla hooldaja Tiiu ja tema abikaasa Sergei, kes vastutab haigla väliterritooriumil oleva heakorra eest, on südamlikud ja hoolivad inimesed, kes pöördusid haigla juhtkonna poole ettepanekuga jagada vabatahtlikult helkureid nii paljudele kui vähegi võimalik. Tiiu ja Sergei on siiralt mures kaaskodanike turvalisuse pärast ning soovivad ise ka selle parendamisesse panustada. „Kurb on vaadata, kui autoga sõites märkad väga viimasel hetkel kedagi teepervel kõndimas või üle tee jooksmas,“ nentis Tiiu. „Tõepoolest, kui ma hommikuti Pärnu Haigla ees puhtust tagades toimetan, märkan nii paljusid ilma helkurita tööle või arstiabi saama suunduvaid inimesi,“ lisas Sergei.

Haigla juhatuse esimees dr Urmas Sule tõdes, et head ettepanekud nii kolleegide kui kaaskodanike poolt on alati teretulnud ning juhatus püüab alati leida võimalusi heade ideede toetamiseks. „Olles tihti autoroolis märkan samuti helkurita jalakäijaid, kes ilmuvad märkamatult vaatevälja ning ohustavad seeläbi nii iseennast kui ka teisi kaasliiklejaid,“ täheldas Sule. Mõned aastad tagasi saabus igati asjakohane ettepanek Eesti Pimedate Liidu poolt, võimalusel märgistada selgemalt haigla trepid ja uksed. Tegu oli taaskord vägagi vajaliku ettepanekuga ning haigla tagas kõikidele treppidele ja ustele vastavad kollased märgistused.

Pärnu Haigla tegutseb selleks, et  toetada inimeste tervist ja elukvaliteeti ning üks meie põhiväärtustest on partnerlus, mis väljendub selles, et me teeme kollegiaalselt tööd inimestega ja inimeste jaoks. Iga inimene on oluline ning vaid koos tegutsedes saame pakkuda parimat võimalikku tulemust kõiges, mida ette võtame.

Detsembrikuu jooksul on haiglal plaanis jagada 1000 helkurit, et anda oma panus inimeste turvalisesse liiklemisesse. Tiiu ja Sergei on meie esimesed vabatahtlikud, kelle kaudu need jagamisele lähevad, lisaks kaasame erinevaid asjakohaseid võtteid, et helkurid õigete inimesteni jõuaksid.

Vaata ka täienevat fotogaleriid

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel. 4473 122

www.ph.ee

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398