Pärnu Haigla on liidestunud üle-eestilise digiregistratuuriga

Eriarsti ambulatoorsele vastuvõtule aja broneerimises toimub 2019. aastal üleminek ühtsele üle-eestilisele digiregistratuurile. Liidestumine digiregistratuuriga võimaldab patsientidel teha hõlpsamalt valikuid endale sobiva tervishoiuteenuse osutaja osas ning loob mugava võimaluse eriarsti juurde esmase vastuvõtuaja broneerimiseks.

Tänaseks on digiregistratuuriga liidestunud juba neli haiglat - Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Ida-Viru Keskhaigla, Lääne-Tallinna Keskhaigla ning nüüd alates 07. juunist 2019 ka Pärnu Haigla.

Digiregistratuuri www.digilugu.ee vahendusel on võimalik broneerida esmast ambulatoorset vastuvõtuaega endale sobiva tervishoiuteenuse osutaja ja arsti juurde, aega muuta ja tühistada. Patsiendile on see mugav, kuna seda on võimalik teha ühes vaates ja sobiva vastuvõtuaja leidmiseks ei pea enam läbi helistama mitmeid asutusi ega kasutama erinevate haiglate e-registratuure. Aega on võimalik broneerida iseendale, esindatavatele ning eestkostetavatele (näiteks lapsevanematel oma alaealistele lastele). Eriarstile aja broneerimiseks saatekirja nõudega erialale on vajalik digisaatekiri. Ilma saatekirjata on jätkuvalt võimalik aega broneerida günekoloogi, naha-suguhaiguste arsti, silmaarsti ja psühhiaatri vastuvõtule.

Liidestumisel digiregistratuuriga lõpetab ühtlasi töö Pärnu Haigla e-registratuur ning edaspidi on patsientidel võimalik liikuda vabasid arstiaegu vaatama ning vastuvõtuaegu broneerima digiregistratuuri www.digilugu.ee. Haigla registratuur ja meie klienditeenindajad jätkavad tavapärast tööd ning abistavad patsiente aegade broneerimisel ka edaspidi telefonil 44 73 300.

 

Digiregistratuuriga seotud probleemide ja küsimuste korral aitababi(at)tehik.ee, kasutajatoe telefon 7943 943 (avatud kella 7.00- 22.00).

 

Täpsem info: 

Lea Kalda

Klienditeeninduse juht

SA Pärnu Haigla, Ristiku 1

Tel 447 3151

lea.kalda[at]ph.ee 

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398