Pärnu Haiglal on HOPE vahetusprogrammi raames külalised

Vasakult: Antje Kreisel, Daniela Lobin, Ilmi Leesman, Lea Kalda, Dolores Morales ja dr Mai Vaht Perioodil 26.05-30.05.2017 võõrustab Pärnu Haigla HOPE vahetusprogrammi raames saabunud külalisi. Selle aastane teema on „Organisational Innovation in Hospitals and Healthcare“ Külalisteks on doktorikraadiga avalike suhete ja turunduse juht Daniela Lobin Saksamaalt (St Elisabeth Gruppe), ämmaemand Dolores Marin Morales Hispaaniast (Hospital Universitario de Fuenlabrada), kellel on ka omandatud doktorikraad psühholoogias ning koolitus- ja arenduskonsultant Antje Kreisel Hollandist (Zorggroep Alliade)

Euroopa Haiglate ja Tervishoiu Föderatsioon (The European Hospital and Healthcare Federation (HOPE) on Euroopa Liidu 27 liikmesriigi rahvuslike haiglate liite või haiglate eest vastutavaid institutsioone ühendav organisatsioon. HOPE-i üks peamistest eesmärkidest on soodustada teadmiste ning oskuste jagamist tervishoiuspetsialistide vahel ning võimaldada praktika ja kogemuste omandamist Euroopa Liidu haiglates nelja nädala jooksul.

Programm annab võimaluse omandada teadmisi Euroopa Liidu erinevatest tervishoiusüsteemidest ja haiglate toimimisest, teha koostööd ning vahetada parimaid teadmisi ja kogemusi. Eestis koordineerib vahetusprogrammi korraldust Eesti Haiglate Liit (EHL) ning Pärnu programmi eest vastutab Pärnu Haigla turundusspetsialist Errit Kuldkepp.

Pärnus olles tutvutakse Pärnu Haigla tegevusega, kohtutakse erinevate osakondade ja teenistustega. Lisaks tutvutakse Estonia Medical Spaa, Taastusravi-ja hotell Wasa tegevusega. Pärnu visiit lõpeb teisipäeval, 30. mail peale mida sõidetakse Haapsallu, et kohtu sealsete kolleegidega.

Vahetusprogrammis osalenud võtavad kõik osa ka lõpukonverentsist, mis toimub Dublinis (Trinity College) 11.- 13. juuni 2017 a.

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku 1, Pärnu 80010

errit.kuldkepp[at]ph.ee

447 3122

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398