Pärnu Haiglal on HOPE vahetusprogrammi raames külalised

Perioodil 24.05-29.05.2018 võõrustab Pärnu Haigla HOPE vahetusprogrammi raames saabunud külalisi. Selle aastane teema on „Improving the Quality of healthcare using the experiences and competencies of patients: Are we ready?“ Külalisteks on: Ana Filipa Coelho (Portugalist), kes on ametilt finantsist ning teda huvitab kõik finantsjuhtimise, statistika, lepingutega seonduv. Samuti on ta kindlasti huvitatud ka haigla juhtimisest üldisemalt ja e-teenustest. Teiseks külaliseks on Graham Smith (Inglismaalt), kes on IT valdkonna spetsialist ning teda huvitavad enim Eesti e-tervis ja kuidas andmeid hoitakse, kogutakse ja edastatakse ning samuti kogu meie Eesti tervisesüsteemi toimimine laiemalt. 

Euroopa Haiglate ja Tervishoiu Föderatsioon (The European Hospital and Healthcare Federation (HOPE) on Euroopa Liidu 27 liikmesriigi rahvuslike haiglate liite või haiglate eest vastutavaid institutsioone ühendav organisatsioon. HOPE-i üks peamistest eesmärkidest on soodustada teadmiste ning oskuste jagamist tervishoiuspetsialistide vahel ning võimaldada praktika ja kogemuste omandamist Euroopa Liidu haiglates nelja nädala jooksul.

Programm annab võimaluse omandada teadmisi Euroopa Liidu erinevatest tervishoiusüsteemidest ja haiglate toimimisest, teha koostööd ning vahetada parimaid teadmisi ja kogemusi. Eestis koordineerib vahetusprogrammi korraldust Eesti Haiglate Liit (EHL) ning Pärnu programmi eest vastutab Pärnu Haigla turundusspetsialist Errit Kuldkepp ja turunduse assistent Laura Siimenson.

Pärnus olles tutvutakse Pärnu Haigla tegevusega, kõigepealt kohtutakse dr Urmas Sulega, seejärel erinevate osakondade ja teenistustega. Lisaks külastatakse Tervis Medical Spa ja Estonia Medical Spaa. Pärnu visiit lõpeb teisipäeval, 30. mail peale mida sõidetakse Tallinnasse, et kohtuda sealsete kolleegidega.

Vahetusprogrammis osalenud võtavad kõik osa ka lõpukonverentsist, mis toimub Stockholmis (Trinity College) 3-5 juuni 2018 a.

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel. 4473 122

www.ph.ee

Pärnu Haigla veretalituse Instagram

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398