Pärnu Haiglas saab tagasisidet anda uue rõõmsavärvilise tänukaardiga

Märtsikuust on Pärnu Haiglas kasutusel rõõmsavärvilised kaardid sõnumiga „Suurim tänu on aitäh“.  Kutsume kaartidega üles inimesi märkama ja tagasisidet andma. Kaardid on kättesaadavad kõigis korpustes, ligi neljakümnes erinevas asukohas. Oma head soovid ja tähelepanekud saab kaardile kirja panna ning postitada tagasiside postkasti, mille kaudu need jõuavad soovitud adressaadini.

Pärnu Haigla juhatuse esimehe Urmas Sule sõnul on usalduslik koostöö patsiendi, arsti ja õe vahel parima ravitulemuse saavutamise aluseks. Siiras tänu ja toetus patsiendilt on igas ravietapis oodatud ja väärtustatud ning loob usaldusväärse, avatud ja koostööaldi õhkkonna.

Patsientide ja külastajate arvamused ning tähelepanekud on Pärnu Haigla jaoks alati olnud väga olulised. Me võtame antud tagasisidet kui tunnustust, võimalust õppida ja areneda, aga ka leidmaks kitsaskohti oma töödes ja tegemistes. Pärnu Haigla alustas ühe esimese haiglana Eestis süsteemselt klientide tagasiside kogumist 1998. aastal. Tagasiside annab haiglale sisendi teenuste kvaliteedi tagamiseks ja patsiendiohutuse tõstmiseks.

Teeme omalt poolt kõik, et tagasiside andmine oleks lihtne ja süsteem läbipaistev. Haigla igapäevatöö on pingeline ja stressirohke ning iga märkamine innustab meie töötajaid jaksama veel rohkem. Meie jaoks on suurim tänu aitäh - see, et inimesed märkavad ja tunnustavad. Oleme märganud, et  inimesed eelistavad oma positiivse kogemuse edastada vahetult peale vastuvõttu või haiglaravil viibimist. Aastas jõuab meieni ligi 400 tänuavaldust.

Soovime kaartidega juhtida tähelepanu sellele, et aitäh on piisav tänuavaldus meie inimestele nende igapäevase töö eest. 

Kätlin Muru
tel: 4473122
katlin.muru@ph.ee

Pärnu Haigla turundusspetsialist

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398