Pärnu Postimees: Pärnu linnavolikogu otsustas anda teenetemärgi seitsmele pärnakale

Pärnu Haigla kolleegidest saavad teenetemärgi dr Katrin Antsov, õde Aita Kütt ning lisaks pälvib auraha Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits (jaga uudist ka sotsiaalmeedias)

Lugege täpsemalt meediaväljaandest Pärnu Postimees

-Teenetemärk antakse Pärnu Haigla II sisehaiguste osakonna juhatajale Katrin Antsovile neuroloogiliste haiguste kaasaegse ravi ja neuroloogia eriala arendamise eest Pärnu linnas ja maakonnas. 
-Samuti tunnustatakse teenetemärgiga Pärnu Haigla vanemõde Aita Kütt taastusravi juurutamise ja kaasaegse õendus-hooldustegevuse arendamise eest Pärnu haiglas. Koos doktor Kaja Elsteiniga käivitas ta haiglas kaasaegse taastusraviosakonna, panustades liikumisravi võimaluste tutvustamisse ja uute metoodikate kasutusele võtmisesse.
-Lisaks pälvis auraha Tallinna tervishoiukõrgkooli rektor Ülle Ernits panuse eest õendusalase kõrgharidusõppe laienemisel Pärnu linna ja projekti „Kool haiglas“ eestvedamise eest. Projekt „Kool haiglas“ on oluliselt aidanud leevendada väljaõppinud õdede puudust Pärnu linna ja maakonna tervishoiuasutustes ning avardanud pärnakate võimalusi omandada kõrgharidust kodukoha lähedal.

Teenetemärgid antakse üle Pärnu päeval, 6. aprillil Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli aulas toimuval volikogu esimehe ja linnapea pidulikul vastuvõtul.

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel. 4473 122

www.ph.ee

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398