Selveri heategevuskampaania "Koos on kergem" raames koguti Pärnu Haigla toetuseks 3300 eurot.

Jaanuari lõpus annab Selver Eesti  üle 16 haigla laste- või sünnitusosakonnale heategevuskampaaniaga “Koos on kergem” kogutud 105 400eurot toetusraha. Pärnu haigla abiks kogunes kolmes kohalikus ketikaupluses 3300 eurot. Pärnu Haigla soteab toetussumma eest enneaegsetele ja väikese sünnikaaluga beedide abistamiseks soojenduvoodid.

17. aastat järjest toimuva kampaaniaga kogusid Selveri kauplused kõikjal Eestis raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Kliendid said kodukoha haiglat toetada iga poeskäiguga, ostes šokolaade, helkureid, kasutades SelveEkspressi annetuskoodi või pannes sularaha annetuskastidesse ja kassades asuvatesse topsidesse. Tänavu olid avatud toetusliinid, millele helistades sai abistada kas viie või kümne euroga. “Selverile on aastaid olnud südameasi aidata nõrgemaid, panustades väikelastega seotud meditsiiniseadmete soetamisse. On suur au vedada üht Eesti vanimat heategevuskampaaniat, mis seisab selle ülla eesmärgi täitmise eest.  

Aastate jooksul on kogutud toetusi üle miljoni euro, mis on läinud haiglate vahel jagamisele. Saadud raha eest ostavad haigemajad seadmeid-vahendeid, mille järele suurim vajadus: voodipesust operatsioonilaudadeni. Eelmisel aastal soetati toetuse abil Pärnu Haiglasse vastsündinute fototeraapialambid. Pärnu Haigla tänab südamest kõiki heategijaid. 

Pildil Pärnu Mai Selveri ja Pärnu Ülejõe Selveri juhatajad auhinnaraha üle andmas

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398