Spordimassaaž sobib suurepäraselt aktiivsele inimesele

Foto: Errit KuldkeppSpordimassaaž on mõeldud inimesele, kes on kehaliselt aktiivne või tegeleb kindla spordialaga. See võib olla tugevam kui klassikaline massaaž ning on mõeldud nii tippsportlasele kui ka harrastusportlasele. Spordimassaaž on enamasti taastava, säilitava, rehabiliteeriva, parandava iseloomuga või võistluspuhune.

Pärnu Haiglas teostavad spordimassaaži füsioterapeudid Jaan Tammeorg (pildil) ja Liivi Kukk. Vaadake kindlasti ka tutvustavat videoklippi, kus füsioterapeut Jaan Tammeorg teeb spordimassaaži meie teisele füsioterapeudile Danek Tšuškinile

Spordimassaaž on üks ravimassaaži liike, mille eesmärgiks on tugevdada organismi taastusvőimet ning taastada organismi funktsionaalne tervik, samuti organismi töövõime suurendamine üldise väsimuse alandamiseks.  Regulaarne massaaž aitab lihastest eemaldada ainevahetuse jääkaineid ning varustada lihaseid värske verega.

Balansseerimaks lihastasakaalu  kasutatakse lisaks klassikalise massaaži võtetele ka erinevaid neuromuskulaarseid tehnikaid, venitusi ja liigesmobilisatsioone. Spordimassaaž on üldjuhul keha tugiaparaati detailsemalt käsitleva iseloomuga ja võib ka keskenduda üksnes keha lokaalse piirkonna probleemile. Massaaži metoodika ja tempo valib massöör sõltuvalt eesmärgist.

 

Täpsem info spordimassaaži kohta

 

Teenusele registreerumine toimub taastusravi- ja heaolukeskuse assistentide kaudu:

 +372 4494 800 või e-kirja teel: heaolukeskus[at]ph.ee või +372 447 3238 (E-R 08.00-18.00)

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel. 4473 122

www.ph.ee

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398