Suur aitäh kõigile armsatel doonoritele, kes 12.-13. septembril Port Artur 2 verd loovutasid

Kahel imelisel sügispäeval, 12.-13. septembril 2018 soovis verd loovutada 273 inimest, kellest vereloovutuseni jõudis 230, kellest 27 olid doonoriks päris esimest korda!

Vaadake doooripäevade värvikat fotogaleriid Pärnu Postimehest ja Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebookist.

Ootamatute ilmastiku olude tõttu langetati 12.09 öösel doonoritelgid ning vere loovutamine korraldati ümber Port Artur 2 teisele korrusele. Oleme kogu meeskonnaga ääretult tänulikud Port Arturi meeskonnale, kes meie palvele nii kiiresti reageerisid ja vastu tulid. Viimase hetke muudatustest hoolimata oli “doonoritelkide“ üritus edukas.

Oleme südamest tänulikud kõigile heategijatele ja meie tublidele koostööpartneritele, kes jagavad meiega samu väärtusi, hindavad tingimusteta aitamist ja panustamist meie kõigi tervissesse. 
Täname siinkohal oma toetajaid, kelleks olid sel korral: Pärnu Keskus, Apollo kino Pärnu, Pärnu Keskuse Taluturg, Classic CateringVilla AmmendeEstonia Resort Hotel & SpaViiking Spaa HotellPärnu PostimeesTre Raadio PärnuFARMIKalevi MagusamaailmVytautasFelix"Haljas AS"PäästeametPolitsei- ja Piirivalveamet, Pärnu linnMaanteeamet, Tallink. 

Kohtume detsembris uuesti Port Arturis doonoripäeval, seniks aga ootame kõiki Pärnu Haigla veretalitusesse, Metsa tn 1.

 

Laura Siimenson

turunduse assistent

SA Pärnu Haigla

Ristiku 1, Pärnu 80010

www.ph.ee

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

Pärnu Haigla veretalituse Instagram

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398