Tule Taastusravi- ja heaolukeskusesse lõõgastuma

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuses on mitmeid teenuseid ning protseduure, mis on lõõgastavad ning turgutavad.

Nendeks on näiteks: soolaravi, massaaž massaažitoolis, soojaravi ja vesivoodi massaaž jpt. 

Soolaravi - soolal on hingamisteid puhastav toime röga veeldamise ning drenaaži soodustamise kaudu, haigusttekitavate mikroobide vastane ja immuunsüsteemi reguleeriv ning põletikuvastane ja limaskestade turset vähendav toime. Peened soolaosakesed hingatakse patsiendi poolt hingamisteedesse ning need ladestuvad limaskestadele. Nahapinnale sattudes puhastavad soolaosakesed nahka, taastavad naha normaalset bakterite kooslust ja parandavad verevarustust.

Massaaž massaažitoolis - massaažitoolis masseeritakse keha mehhaaniliselt rullikute ja õhusurvega. Rullikud haaravad, venitavad, muljuvad, toksivad. Võimalik on valida erineva toime ja tugevusega programme kas kogu keha või erinevate kehapiirkondade massaažiks. Massaaž vähendab lihaspingeid ja sellega seotud valu, aktiviseerib vereringet ning annab lõõgastava tunde ja parandab meeleolu. Sobib väga hästi stressist ja sundasenditest tingitud pingete vähendamiseks, ka jalgade väsimuse korral.

Soojaravi - parafiiniravil on lihaspingeid lõõgastav, valuvaigistav ja põletikuvastane toime ning see sobib väga hästi krooniliste lihas- ja liigesvaevuste leevendamiseks. Sooja toimel laienevad veresooned, paraneb verevool ja ainevahetus kudedes, mille tulemusel väheneb põletikuline protsess ning paraneb lihaste toonus ja sidekoes oleva kollageeni venivus.

Vesivoodi - sarnaselt klassikalisele massaažile vähendab vesivoo (Medi Yet) massaaž lihaspingeid, parandab verevarustust ja ainevahetust lihastes ning neid ümbritsevates kudedes, lõõgastab kogu keha ja vähendab emotsionaalset pinget.

Rohkem infot teenuste kohta

Vaata klientide tagasiside väljatoodud teenustele

Teenustele regitreerumiseks helistage palun 449 4800 või kirjutage heaolukeskus[at]ph.ee

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398