Uus treeningseade Taastusravi-ja heaolukeskuses

Uus TRX treeningseade meie Taastusravi-ja heaolukeskuse  jõusaalis rõõmustab kindlasti kõiki kasutajaid, kuna ta on tõhus ja hõlpsalt kasutatav.

Vaadake videoklippi sellest, kuidas sooritab harjutusi TRX seadmega meie hinnatud füsioterapeut Jaan Tammeorg

TRX on leiutatud Ameerika Ühendriikide mereväes, kus TRX asutaja ja looja Randy Hetrick teenis 14 aastat. Valmistudes osalemiseks missioonidel tekkis vajadus treeningseadmete järele ja nii sündiski paljude eksperimentide tulemusena TRX. Mereväe põhiprobleemiks oli, kuidas hoida end alati heas füüsilises vormis enne teele asumist missioonidele. Ja siis leiutas Randy vanast võitlusvööst ja langevarjupaeltest seadme, mida oli võimalik riputada ukse külge ja teha sadu võimlemisharjutusi. Treeninguprogrammid aina suurenesid ja nii sündis TRX  treeningsüsteem, mis töötab inimese kehakaaluga tehtavatel harjutustel.

Pole oluline, kas alles alustate oma teed fitnessis või tegelete sellega juba palju aastaid, TRX pakub Teile mõõdetavat, lõbusat ja tõhusat moodust, mis aitab Teil saavutada oma parimaid tulemusi. TRX ootab Teid seal kus olete ja viib Teid sinna, kus soovite olla, kaotades piirid treeningu ja mängu vahel, andes jõudu ja painduvust ning annab Teile samuti võimaluse olla parim selles, mida armastate. TRX kasutab harjutusi, mida saab teha igaüks mistahes kohas, et parandada tulemusi spordis ja elus. TRX aitab saavutada maksimaalseid tulemusi vähese vaevaga, ja kõike seda saavutatakse meetoditega, mis töötavad. TRX aitab Sul olla parim selles mida teed. Ja SEE muudabki treeningu põnevaks.

Teksti allikas www.trxtraining.ee

Taastusravi-ja heaolukeskuse jõusaal on avatud ka suveperioodil

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku 1, 80010

errit.kuldkepp[at]ph.ee

447 3122

 

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398