Näitused

Head patsiendid ja külastajad!

Oleme aastaid teinud suurepärast koostööd erinevate kunstnikega, kelle loomingu kaudu saame ka Pärnu Haigla valgetele seintele lisada värviküllust ja mitmekülgsust. Selle läbi pakume rõõmu ja kunstielamust meie külastajatele, patsientidele ja kolleegidele. Pärnu Haiglas on näituste eksponeerimiseks avatud esimesel korrusel asuv kohvik ja teisel korrusel asetsevad galerii ja kohvikupealne galerii. Olete alati teretulnud erinevate näitustega tutvuma. Näitused vahetuvad tavalisel iga kuu alguses ja vastav info kajastub nii meie kodulehel kui Pärnu linna nädalainfos.


Käesoleval ajal avaneb külastajatele võimalus tutvuda: 

Näituseid on võimalik külastada E-R 08.00-16.00

 

Pärnu Haigla kohvik (I korrus) Kunstistuudio „Spektor“, Valgevene ühingu MTÜ „Lad“ ja VL „Raduga“ ühisnäitus

Näituse periood 02.09.- 31.10.2019

Kunstistuudio grupis tegutsevad nii koolilapsed, täiskasvanud kui ka pensionärid. Tegeletakse maastiku, natüürmortide ja new stiili kujutamisega, mille jaoks vajalikud oskused omandati professionaalide käe all. Maalide tegemiseks kasutatakse erinevaid tehnikaid ning vahendeid. Varasemalt on kunstistuudio „Spektor“ näitused olnud üleval Nooruse majas, „Endla“ teatris, ravispaahotellis Tervis ja Pärnu Haiglas.

 

 

 

 

 

 

Pärnu Haigla kohvikupealne galerii - Anneli Salk ja Heli Künnapuu fotonäitus  "Palved ja palveveskid maailma katuselt, Himaalajast"

Näituse periood: suvi 2019

Anneli ja Heli kirjutavad näitusest järgmist: Rännutee on meid viinud Ladakhi ja Nepaali. Meie praktilised psühholoogia alased töökogemused on näidanud, et vahel võib inimeste elu jõuda ummikusse ning sellisest olukorrast aitab väljapääsu leida soov, unistus, lootus, palve ja visioon...

 

 

 

Pärnu Haigla galerii (II korrus) kunstistuudio "Sotsvetie"
Näituse periood: sügis 2019

Kunstistuudio õpilasteks on naised, kellel on tekkinud soov eneseväljendamiseks läbi maalikunsti. Enamik natüürmortidest on loodud ühe kustisessiooni vältel ning stuudio tegutseb juba alates 2008. aastast

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse galerii (II korrus): Elen Palootsi fotonäitus

Näituse periood: sügis 2018- suvi 2019

Elen Paloots on Eestist pärit loovhing, kes elab hetkel Dubais. Teda mõjutavad arhitektuur, varjud, loodus, värvid, muusika ja erinevad inimesed. Ta avastab ja jäädvustab Dubaid fotokaamera kotis oma jalgrattal ringi sõites, olles alati valmis põneva momendi jäädvustamiseks. Läbi nende fotode soovib Elen maailmale näidata, et Dubais on palju enamat kui pilvelõhkujad, uhked autod ja kõrb. 

 

 

 

 

 

 

 


Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse galerii (II korrus): Pärnu Saksa Tehnoloogiakool kujundaja erala õpilaste tööd
Näituse periood: suvi 2019

Näitus on koostööprojekti - "Sinu käed päästavad elu" tore jätk.  Pärnu Haigla kiirabitöötajad viisid aasta lõpus kahel korral koolis läbi „elusid päästva tunni". Kiirabibrigaad tutvustas tõetruult olukordi, kus tuleb julgus ja oskused appi võtta ja käituda abivajajaga õigesti.

 

 

 

 

 

 

 

 


Pärnu Haigla fuajee: Pärnu Mai Kooli 4 D klassi õpilaste näitus 

Näituse periood: 2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

Meeldivaid näituseelamusi!

Kui soovite oma näitust Pärnu Haiglas eksponeerida, võtke palun ühendust:

 

Kätlin Muru

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel. 4473 122

www.ph.ee

Pärnu Haigla veretalituse Instagram

Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse Facebook ja Instagram

Pärnu Haigla Perekooli Facebook

 

 

Monir El Shazly 

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398