Treeningud saalis

Ootame teid rõõmuga treeningutele: Latinomix,Strong, Süvalihaste treening, Jooga, Selg kõht tuhar ja Zumba, mida viivad läbi meie kogenud treenerid!

Treeningutele registreerumine +372 4494800 või heaolukeskus[at]ph.ee

 Jälgi meie tegevusi Facebookis

Jälgi meie tegevusi Instagramis

 

Latinomix (50 min) Latinomix sündis ideest anda naistele võimalus treenida oma keha ja samaaegselt leida endas naiselikkus, artistlikkus ning saavutada enesega rahulolu. Treening on peamiselt ülesehitatud Ladina-Ameerika tantsudel (samba, salsa, cha cha cha, merengue, rumba, jive, lambada, reggeton, argentiina tango, paso doble) ja idamaistele tantsudele, kuid aegajalt on osalejatel võimlus tutvust teha ka teiste tantsustiilidega (bollywood, rock n’roll). Treeningus tantsitakse üksi, ilma partnerita. Treening hõlmab nii tantsu tehnikat kui ka füüsilist koormust. Latinomix treeningu eesmärk on aidata naistel läbi tantsu saavutada treeningu jooksul seisund, kus ununevad argimõtted ja on vaid hetk, kohalolek ja puhas tantsurõõm.

Strong (50 min) on energiline ja lõbus kombineeritud intervalltreening, mille puhul kasutatakse harjutuste tegemiseks nii oma keha raskust kui ka väikeses mahus lihtsaid tantsusamme. 

Selg-kõht-tuhar (50 min) on lihastreening, kus põhirõhk asub kõhu-, selja- ja tuharalihastel, kuid harjutusi sooritades ei jää puutumata ka teised lihasgrupid. Tund algab kerge soojendusega, millele järgneb lihastreening, kus sooritatakse harjutusi nii enda keharaskusega kui ka erinevate abivahenditega. Tund lõpeb venitustega. Treening sobib igal tasemel harrastajale.

Süvalihaste treening (50 min)  Treening annab hea füüsilise koormuse. Treenitakse kõiki peamisi lihasgruppe ning lihaste töö on intensiivne. Harjutuste tegemiseks kasutataakse oma keha raskust ning abivahendeid. Tund algab soojendusega, millele järgneb jõu-ja vastupidavustreening ning lõppeb venitusega. Treening toimub hoogsa muusika saatel.

Zumba (50 min) Emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm mis on kergesti järgitava põhiliikumisega. Sobib kõigile - ka neile, kes pole varem tantsu - või aeroobikatreeninguga  kokkupuutunud. Treeningprogramm sobib ka suurepäraselt  meestele. Zumba treeningprogramm sisaldab kõikide tuntud ja vähemtuntud ladina-ameerika tantsude, lisaks kõhutantsu, hip-hopi, tango jt. tantsude elemente. Treeningu ajal  lisatakse märkamatult lihaskoormust tõstvaid aeroobikaelemente.  Sõltuvalt treeningtunnis osalemise intensiivsusest on kaotatud kilokalorite hulk 400 – 700 kcal. Zumba tunnis ei keskenduta kavade õppimisele,  vaid  alustatakse kohe liikumisega.  Tantsude ülesehitus on lihtne ja ei nõua  liigselt   tähelepanu sammude järjekorra meelespidamisega.

Jooga (60 min) Klassikalise jooga tundides õpitakse: keskenduma, olema kohal siin ja praegu, tunnetama ja kuulama oma keha ning pingutama ja lõdvestama vastavalt sellele. Kasutama erinevaid füüsilisi asanaid ehk asendeid, mis aitavad arendada keha ja meelt ning muuta erinevaid harjumuslikke mustreid. Teadlikult hingama ja tajuma, kuidas hingamine mõjutab ja toetab meie enesetunne.Tundides kasutatakse häält, visualiseerimist ja erinevaid keskendumus ja hingamisharjutusi.Tegeletakse enese jälgimisega ja räägitakse jooga filosoofiast.

 Jooga individuaaltunnid (60 min) Hea võimalus joogaga tegelemiseks, kui üksi alustamiseks pole järjepidevust,  ei ole soovi osaleda grupitundides ning on soov säästa aega ja olla täpsem just sinu jaoks olulistes detailides. Juhendaja tähelepanu on suunatud ainult Sulle. Individuaalkava on vastavalt inimese soovidele, vajadustele, võimalustele ja eesmärkidele koostatud joogaprogramm. Joogahuviline saab individuaalvestluse ja mõningate harjutuste tegemise tulemusena endale harjutuskava, mida ta sooritab võimalikult tihedalt ja valitud ajal iseseisvalt. Individuaalne harjutuskava antakse üle   teisel kohtumisel ja harjutused tehakse läbi koos õpetajaga.

Õpilane jätkab  mõnda aega iseseisvalt ning uuel kohtumisel  tehakse ühiselt kava läbi ja vajadusel korrigeeritakse harjutusi. Edasised tunnid  toimuvad vastavalt vajadusele.

 

Kõikidel treeningutel on sobilik kasutada sisetreeninguteks sobilikke riided ja jalanõusid.


NB! Aqua Latiino algab 23.11 ja 30.11 kell 18.30 ja alates 01.12 on algusajaks 18.15

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398