Pärnu Haigla märkab inimest

12. detsember 2018

Pärnu Haigla hooldaja Tiiu ja tema abikaasa Sergei, kes vastutab haigla väliterritooriumil oleva heakorra eest, on südamlikud ja hoolivad inimesed, kes pöördusid haigla juhtkonna poole ettepanekuga jagada vabatahtlikult helkureid nii paljudele kui vähegi võimalik. 
Tegemist on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja algatusega, millega nad kutsuvad tööandjaid, lapsevanemaid ja koole koostöös looma lastele ja noortele tööeluga tutvumise uusi võimalusi.
Spordimassaaž on mõeldud inimesele, kes on kehaliselt aktiivne või tegeleb kindla spordialaga. 
Mai Kooli 4D klassi õpilased on omal initsiatiivil joonistanud juba kolm aastat järjest Pärnu Haigla patsientidele, külastajatele ja kolleegidele mõeldes vahvaid pilte. Igal aastal, nagu ka käesoleval aastal, on need vaatamiseks väljas haigla peamaja esimese korruse fuajees.
Kaunil jõulukuul pakume kultuurilisi elamusi ka meie patsientidele, klientidele kui ka kolleegidele.   
Dr Karmen Koppel ja õde Kaidi Laanemets olid "Pärnumaa aasta vabatahtlik 2018" nominendid.
Pärnu Haigla hooldaja Tiiu ja tema abikaasa Sergei, kes vastutab haigla väliterritooriumil oleva heakorra eest, on südamlikud ja hoolivad inimesed, kes pöördusid haigla juhtkonna poole ettepanekuga jagada vabatahtlikult helkureid nii paljudele kui vähegi võimalik. Tiiu ja Sergei on siiralt mures kaaskodanike turvalisuse pärast ning soovivad ise ka selle parendamisesse panustada. „Kurb on vaadata, kui autoga sõites märkad väga viimasel hetkel kedagi teepervel kõndimas või üle tee jooksmas,“ nentis Tiiu. „Tõepoolest, kui ma hommikuti Pärnu Haigla ees puhtust tagades toimetan, märkan nii paljusid ilma helkurita tööle või arstiabi saama suunduvaid inimesi,“ lisas Sergei.
Detsembrikuu jooksul verd loovutanud saavad täiendada oma kruuside kollektsiooni (kiirustage, sest kogused on piiratud) 
Doonoripäev Port Arturis

28. november 2018

Ootame kõiki heategijaid 18. detsembril, kell 11-16taaskord doonoripäevale Port Artur 2 teisele korrusele.
Oleme siiralt rõõmsad, et meie füsioterapeut Jaanika Kukk pälvis tänukirja.

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398