Alates 4. juunist on geeniproovi võimalik anda ka Pärnu Haiglas. Vereproovide kogumine (6 ml veeniverd) toimub suuremates haiglates.
Perioodil 24.05-29.05.2018 võõrustab Pärnu Haigla HOPE vahetusprogrammi raames saabunud külalisi. Selle aastane teema on „Improving the Quality of healthcare using the experiences and competencies of patients: Are we ready?“ Külalisteks on: Ana Filipa Coelho (Portugalist), kes on ametilt finantsist ning teda huvitab kõik finantsjuhtimise, statistika, lepingutega seonduv. Samuti on ta kindlasti huvitatud ka haigla juhtimisest üldisemalt ja e-teenustest. Teiseks külaliseks on Graham Smith (Inglismaalt), kes on IT valdkonna spetsialist ning teda huvitavad enim Eesti e-tervis ja kuidas andmeid hoitakse, kogutakse ja edastatakse ning samuti kogu meie Eesti tervisesüsteemi toimimine laiemalt. 
Reedel, 25. mail Pärnu Haigla juhtidega dr Urmas Sule ja dr Veiko Vahula ning külastas ühtlasi ka õendus- ja hoolduskeskust, kohtudes vanemõe Aita Kütt´ga.
Kahel võrratul päeval, 22.-23. mai 2018 soovis verd loovutada 303 inimest, kellest vereloovutuseni jõudis 238, kellest 53 olid doonoriks päris esimest korda!
Pärnu Haigla osales Riigi Infosüsteemi Ameti poolt korraldataval õppusel "Kübersiil 2018". 
Pärnu Haigla veretalitus püstitab kaheks päevaks, 22.-23. mai 2018 Pärnu Keskuse esisele Martensi väljakule doonoritelgid.
Neljapäeval, 03. mail tunnustati Eesti Ämmaemandate Ühingu kevadkonverentsil ämmaemandaid.
Tervise Arengu Instituut​ avaldas liikumispüramiidi, mille abil on lihtne jälgida oma nädalst liikumist.
Pärnu Haigla psühhiaatriakliiniku juhataja dr Raine Pilli andis aprillikuisele Lege Artisele intervjuu, kus räägib nii psühhiaatria erialast kui ka oma igapäevatööst arstina ja kliiniku juhtajana töötamisest. 
Teisipäeval, 01.mail 2018 on kõik ambulatoorsed osakonnad suletud (sh Taastusravi-ja heaolukeskus).

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398