Juba teist aastat järjest korjasid radioloogiaosakonna töötajad jõulukuul Toidupanga abiga lastele toidupakke.
Meil on hea meel Teile teada, et jaanuarikuus on Pärnu haigla külastajaid, patsiente ja kolleege rõõmustamas 2 uut näitust.
Lõvi Leo käis lasteosakonnale jõulukinke toomas Lääne Prefektuuri heategevusturg toetas Pärnu haigla lasteosakonda
Lähenevate jõulupühade ja aastavahetuse eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks.
Pärnu haiglas paigaldati esimesena Eestis uudne südamestimulaator Esimest korda Eestis, paigaldati detsembrikuu algul südamehaigele patsiendile südamestimulaator, mille kandjale saab teha magnettomograafilisi uuringuid.
22. detsembril hommikul alates kella 10.30 on võimalus nii Pärnu haigla personalil, patsientidel, kui külastajatel osa võtta psühhiaatriakliiniku päevakeskuse poolt korraldatavast jõululoteriist.
Lasteosakonna jõulupidu toimub 16. detsembril Lasteosakonnas viibivatele lastele korraldatakse homme vahva jõuluüritus.
Filmi eesmärk on tutvustada Pärnu haigla patsientidele ja külastajatele erakorralise meditsiiniabi osakonda läbi igapäevase töö.
Kokkuvõte TÖÖVARJUPÄEVAST Pärnu haiglas Ajavahemikul 17.-18. november viibis haiglas 30 noort „töövarju“, kelle eesmärk oli jälgida haigla töötajate igapäeva tööd.
Pärnu Haigla on avatud kõikidele Pärnumaa noortele TÖÖVARJUPÄEVAL, neljapäeval 17. novembril 2011

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398