4. novembril 2011 korraldab Pärnu haigla Ristiku tn 1 konverentsisaalis algusega kl 17.00 doonorite austamise ürituse.  
Täna 02. novembril, esines Pärnu haigla kohvikus Kiievi konservatooriumi üliõpilane Nastja Popova, kes osales sellel nädalavahetusel toimunud Tiit Kuusiku lauluvõistlusel.
Laupäeval 29.oktoobril 2011 toimus Pärnu haigla konverentsisaalis Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkonna üldkoosolek.
Täna tähistab Pärnu haigla anesteesia- ja intensiivravi osakond oma 30. aastapäeva piduliku konverentsiga haigla suures saalis.
Pärnu haiglal on uus transpordibuss Veretalituse ülesanne on koguda verd ning valmistada, uurida, säilitada ja väljastada verekomponente. Veretalituse eesmärk on tagada, et haiglatel oleksid verekomponendid kättesaadavad ööpäev läbi.
Ristiku kinnistul toimuvad ehitustööd Alates tänasest so 05.10 alustatakse Ristiku kinnistul töid veetrassi  ümbertõstmiseks, mis jääb kavandatava taastusravi- ja psühhiaatria korpuse ehitusalale.
Pärnu haigla on üks pioneeridest, kes alustas patsientide rahulolu-uuringute läbiviimist Eestis juba 1998 aastal. Käesoleva aasta patsientide ankeetküsitlus oli arvult kümnes ja viidi sarnases vormis läbi kõigis meie suuremates haiglates.
Pärnu haigla hooldusravi osakond Ravi tänaval saab 8 aastaseks! Täname kõiki tublisid hooldusravi osakonna töötajaid ja soovime jätkuvat südamlikkust ning vastupidavust oma töös.
Eesti Päevalehe eriväljaandes Vaimne Tervis ilmus Pärnu haigla psühhiaatriakliiniku psühhiaatri dr Raine Pilli artikkel.
Aitäh kõigile vereloovutajatele doonoritelgis! Kahe päeva jooksul andis doonoritelkides verd 178 inimest, neist esmakordselt elus verd andnud doonoreid 65 ehk 36,5%, esimest korda käesoleval aastal 73 ehk 41% ja korduvaid vereannetajad oli 40 ehk 22.5%.

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398