Pärnu Haigla juhatuses jätkavad Urmas Sule ja Veiko Vahula

Esmaspäeval kogunes SA Pärnu Haigla nõukogu, et arutada haigla juhatuse liikmete valimiseks korraldatud avaliku konkursi tulemusi. Nõukogu esimehe Romek Kosenkraniuse sõnul valis nõukogu juhatuse liikme-tegevjuhi kohale dr Urmas Sule ja juhatuse liikme-ravijuhi kohale dr Veiko Vahula.

Käesoleva aasta alguses välja kuulutatud avalikul konkursil osales neli kandidaati, kolm kandideerisid juhatuse liikme-tegevjuht ja üks juhatuse liikme-ravijuhi kohal. Kõik kandidaadid olid esitanud tähtaegselt konkursi tingimustes nõutud dokumendid ning vastasid juhatuse liikmete konkursi tingimustele. Nõukogu liikmed kohtusid kõigi kandideerijatega ning kujundasid oma arvamuse, hinnates kandideerijate potentsiaali ja motivatsiooni, haigla ees seisvaid arengueesmärke ja kriisiolukorrast tingitud väljakutseid.   

Tulevaste juhatuse liikmetega alustatakse läbirääkimisi juhatuse liikmete lepingute sõlmimiseks ja nõukogu määrab juhatuse liikmed ametisse nõukogu korralisel koosolekul 14. aprillil. Täpsem info pärast nõukogu 14. aprilli koosolekut.

SA Pärnu Haigla on suurim tööandja Pärnumaal, kus töötab ligi 1500 inimest. Statsionaarides on 429 litsentseeritud profiilset voodit, millel ravitakse aastas kuni 15 000 haiget, arstlikke erialasid on üle 30 ja ambulatoorseid vastuvõtte toimub aastas ligi 238 000. 

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398