Pärnu linnavolikogu teenetemärgid pälvivad Urmas Lillemaa ja Kaarel Puusepp

Pärnu volikogu annab silmapaistva panuse eest linna teenetemärgi 14 inimesele. Suur rõõm on kõrge tunnustuse puhul õnnitleda kahte Pärnu Haigla suurepärast kolleegi Urmas Lillemaad ja Kaarel Puuseppa!
Teenetemärgiga nr 144 tunnustatakse Urmas Lillemaad Pärnu haigla kiirabitöö juhtimise ja kvaliteetse kiirabiteenuse tagamise eest 2020. aasta hädaolukorra ajal. Eelmise aasta kevadel tekkis COVID-19 leviku tõttu olukord, kus tuli kiiresti hakata personali ette valmistama, isikukaitsevahendeid soetama ja teisi tavapäratuid otsuseid langetada. Lillemaa tööpanus, reageerimiskiirus ja pühendumine olukorra lahendamisel olid märkimisväärsed. Esile tuleb tõsta tema väga head suhtlus- ja juhtimisoskust, meeskonnatööd ja head erialast ettevalmistust.
Teenetemärk nr 147 antakse Kaarel Puusepale interventsionaalkardioloogia arendamise eest Pärnu haiglas. Kardioloog Puusepp omandas interventsionaalkardioloogia pädevustunnistuse, mis annab talle õiguse iseseisvalt südame veresooni sondeerida. Ta on ainus südamearst Eestis, kes paigaldab nii südamestimulaatoreid kui sondeerib südame veresooni. Suuremates haiglates sama tööd tegevad kardioloogid on üldjuhul kitsamalt spetsialiseerunud. Puusepp on Eesti mastaabis ainulaadne kardioloog, kes katab oma oskustega peaaegu kogu nüüdisaegse kardioloogia valdkonnad.

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398