Sügavamõttelised näitused Pärnu Haiglas

Kõigil huvilistel on võimalus tutvuda  3 väga erilise ja sügavamõttelise näitusega:

Peamaja II korruse galeriis on üleval Malle Heinoneni juubelinäitus „Siit ja Sealt“.

Näituse periood: 18.09.2017-02.01.2018

Malle Heinoneni juubelinäitusel olevad teosed kannavad edasi autori emotsioone erinevatest aegadest. Tänu sellele on maalinäitus eriline ning mitmekülgne. Lõuenditel on autor püüdnud alati anda edasi mingit emotsiooni. Näituselt leiab igaüks midagi, mis puudutab just tema hinge.

Videoklipp näituse avamisest

 

Peamaja II korruse galeriis on väljas ka teine väga erilise kunstniku Tiia Järvpõld näitus „Sõprade hingekeel“

Tiia iseendast: „Ma ise arvan, et olen juba 49 aastat elanud väga tormilist ja väärtuslikku elu. Sünnitrauma tõttu on mul toimetulek pea peale keeratud, kuid ma ei hooli sellest. Toimetan ja teen kõike oma jalgadega: kirjutamisest nõude pesemiseni. Käsi ma kasutada ei saa, sest nad lihtsalt ei kuula eriti minu sõna. Lugege Tiia mõtetest edasi siit ja külastage ka tema blogi

 

 

 

 

Taastusravi-ja heaolukeskuse II korruse galeriis on väljas Madis Hint´i mälestusnäitus pühendusega tema isale Mati Hint´ile kunstniku Aivar Kurvits´a poolt.

Madis Hint (27. oktoober 1970 – 21. november 2001) oli eesti ajakirjanik. Aastatel 1997–2001 töötas Madis Hint Moskvas, tehes kaastööd BNS-ile, Sõnumilehele, Postimehele, Eesti Päevalehele ja Eesti Raadiole. Mati Hint on eesti keele- ja ühiskonnateadlane ning poliitik. 1963. aastal lõpetas ta Tartu Riikliku Ülikooli eesti filoloogina (spetsialiseerus rakenduslingvistikale). Oli Wellesto liige. Pärast tööaastaid on ta Tallinna Ülikooli emeriitprofessor ja Eesti Rooma Klubi liige. Aivar Kurvits kohtus Madis Hinti´ga 1990 aastal, ajal, mil Madis õppis Tartu Ülikoolis politoloogiat ja Aivar oli oma varajastes 30ndates. Madis oli silmapaistev inimene ja mõjus Aivarile inspireerivalt.   Näitusel olevad pildid on Aivari reproduktsioon Madise postkaardi suurustest piltidest ja on järjekorral 10. mälestusnäitus.  

 

Otselink näitustele meie välisveebis

 

 

Errit Kuldkepp

Turundusspetsialist

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1, Pärnu 80010

Tel. 4473 122

www.ph.ee

Pärnu Haigla Taastusravi-ja heaolukeskuse Facebook

Pärnu Haigla Perekooli Facebook


Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398