Teisipäeval, 19. veebruaril kell 11-16 toimus taaskord Pärnu Haigla doonoripäev Port Arturis. 
Tartu Ülikooli Kliinikum tänab SA Pärnu Haiglat väärtusliku panuse ja suurepärase koostöö eest elundidoonorluse ja elundisiirdamise arendamisel Eestis.
Arstitudengid pidasid nädalavahetusel Pärnu Haiglas oma talveseminari. Valdav osa üliõpilastest olid 4-5. kursuse üliõpilased.
Ilma arstide, õdede ning teiste spetsialistideta ei saa me kvaliteetset tervishoiuteenust pakkuda ega teenuste kättesaadavust vähemalt praeguselgi tasemel hoida. 
Imeline, sügav ja tähenduslik kiitus laekus Pärnu Haigla dr Maarja Nõmmannile ning ämmaemandale Angela Anderssonile 
Doonoripäev Endla teatris

08. veebruar 2019

Doonorid armastavad kultuuri! Pärnu Haigla veretalitus ootab kõiki heategijaid 12. veebruaril, kell 9-11 vereloovutusele Endla Teatri sammassaali!
Pärnu linnavolikogu otsustas anda vapimärgi Andres Laanemetsale, Eha Vellendile ja Ester Vilgatsile ning teenetemärgi Maie Nuustile. 
Ootame kõiki heategijaid 19. veebruaril kell 11-16 doonoripäevale Port Artur 2teisele korrusele.
Taas on lõppenud aasta kestnud Selveri heategevuskampaania "Koos on kergem". Seekordne summa, mis Pärnu heade inimeste ja kolme tubli Pärnu Selveri abiga kokku koguti oli 3700 eurot.
MTÜ Elu Dementsusega avas infoliini MTÜ Elu Dementsusega avas infoliini, kus nõustatakse dementsusega diagnoositud inimesi ja nende lähedasi, aga ka spetsialiste ja teenuseosutajaid. Infoliin pakub dementsusest puudutatud inimestele ja spetsialistidele vajalikku kuulamist, tuge ja praktilist nõu lahendusteni jõudmisel.
Pärnu Haigla meditsiinitehnoloogia teenistuse juhataja Joosep Kepler (vasakul) ja radioloogiateenistuse juht doktor Aadu Simisker näitasid uusimat abilist, kompuutertomograafi, mis toob inimese südame arvutiekraanil nagu peopesale. FOTO: Mailiis Ollino
Tallinnast pärit Aava sai muusikapisiku oma vanematelt, kes teda maast madalast sümfooniakontsertidele kaasa võtsid.
Sõeluuring on terviseuuring, mis on mõeldud eelkõige tervetele, ilma kaebuste ja sümptomiteta naistele emakakaela- või rinnavähi varaseks avastamiseks. Eestis kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule naisi vanuses 30–55 ja rinnavähi sõeluuringule naisi vanuses 50–69.
Pärnu linnavalitsus otsustas täna nimetada sihtasutuse Pärnu Haigla nõukogu liikmeks neljaks aastaks Põhja-Eesti regionaalhaigla ravitöö direktori Helis Pokkeri.
Errit Kuldkepp on Pärnu Haigla turundusspetsialist, samuti ettevõtja. 
Pärnu Haigla kinnistul pandi 11. jaanuaril 2019 nurgakivi esmatasandi tervisekeskusele, kus aastaks 2023 asub tööle 14 perearsti.
11. jaanuaril 2019. aastal kell 14.00 paigaldatakse sümboolne koostöö nurgakivi juba rohkem kui kaks aastat töös olnud arendusele, millega luuakse Ristiku 1 terviselinnakusse uus täiendav sisu ja kvaliteet – maakondlik tervisekeskus, mis hakkab koostööpartnerite kaudu haigla poolt osutatavat eriarstiabi täiendama üldmeditsiiniteenustega. Hoone ehitustööd Pärnu Haigla Ristiku 1 krundil algasid möödunud aasta juulis. Peatöövõtja OÜ Fund Ehitus.
Pärnumaa Spordiliit valis välja 2018. aasta parimad sportlased, võistkonnad ja treenerid. Lisaks selgitati aasta üllataja ja edendaja
Perioodil 24.-26 detsember 2018 ja 01. jaanuar 2019 on kõik ambulatoorsed osakonnad  (sh Taastusravi-ja heaolukeskus) suletud. Esmaspäeval, 31. detsembril 2018 on kõik ambulatoorsed osakonnad avatud kuni kella 13.00-ni (sh Taastusravi-ja heaolukeskus)
Teisipäeval, 18. detsembril toimus pühade eelne Pärnu Haigla doonoripäev Port Arturis.

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398