Eriarsti ambulatoorsele vastuvõtule aja broneerimises toimub 2019. aastal üleminek ühtsele üle-eestilisele digiregistratuurile. Liidestumine digiregistratuuriga võimaldab patsientidel teha hõlpsamalt valikuid endale sobiva tervishoiuteenuse osutaja osas ning loob mugava võimaluse eriarsti juurde esmase vastuvõtuaja broneerimiseks.
Kaaluge bariaatrilist operatsiooni, kui Teie kehamassiindeks on üle 40 kg/m2 
Pärnu Haigla paneb inimestele südamele, et palavate ilmadega peaks vältima ülekuumenemist.
Pärnu Haiga liitus rahvusvahelise võrgustikuga „What matters to you?“ ning korraldab esmakordselt Eestis 6. juunil Patsiendipäeva, mille käigus koguvad haigla töötajad tagasisidet patsientidelt, et muuta haiglas viibimine neile mugavamaks ja meeldivamaks.  
Lähedase inimese kaotusega puutub varem või hiljem kokku meist igaüks. Mõni toibub sellest kiiremini,
Lastekaitsepäeva puhul andis Pärnu Haigla kolmandat kevadet järjest Pärnumaa lasteaiamudilastele ja algklassiõpilastele võimaluse uudistada naiste- ja lastekliinikut,
Pärnu Haigla võõrustas perioodil 27.- 29. mai 2019 HOPE külalisi (European Hospital and Healthcare Federation, kus meie dr Urma Sule on asepresident). Käesoleva aasta teemaks on „Evidence-informed decision-making in healthcare management“.
OLEME UHKED rahva lemmikämmaemandaks on Jelena Laanemets, kes töötab meie Pärnu Haigla naiste- ja lastekliinikus. 
Pärnu Haigla liitus esimesena Eestis rahvusvahelise patsiendipäeva võrgustikuga „What matters to you?“. Nii nagu küsivad igal aastal üle 800 tervishoiuasutuse üle terve maailma inimestelt, mis neile tähtis on, küsime seda ka meie 6. juunil! 
SA Pärnu Haigla kuulutab välja avaliku konkurssi
Kahel päikselisel kevadpäeval, 21.-22. mail 2019 soovis verd loovutada
Igal kevadel tunnustab Eesti Ämmaemandate Ühing tublisid ämmaemandaid
Armsad Pärnumaa doonorid meie Pärnu Veretalitus vajab väga kõikide veregruppide verd.
Täna, 03. mail külastasid Tartu Ülikooli esimese kursuse arstitudengid Pärnu Haiglat.
Eesti ainuke mürgine madu on kirjurästik. Rästik hammustab ainult siis, kui talle peale astuda, teda vigastada, puudutada või muul viisil ärritada. Rästikuhammustus on ohtlik nii lastele kui täiskasvanutele. Ühe hammustusega võib organismi sattuda 0,02 - 0,1 ml mürki.
Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks. Krooniliste tervisehäiretega patsientidel soovitame aegsasti pikendada oma põhihaiguse ravimiretseptid oma raviarstide juures ning ravimid ka välja osta.
Aprilli lõpuga alustas Eestimaa Sünnitusmajade Fond armsa püsiannetuskampaaniaga „Aita alustada elu“, milles astub üles beebiootel Getter Jaani. Püsiannetuskampaaniaga püütakse juurde leida inimesi, kes hoolivad tulevikust ning soovivad läbi püsiannetuse toetada Eestimaa sünnitusosakondi, nendele vajaliku aparatuuri ja koolituste pakkumise.
Pärnu haigla toitlustusosakonna juhataja Leida Koor on nagu sümfooniaorkestri dirigent.
Teisipäeval, 23. aprillil esinesid Pärnu Haigla fuajees poistekoori ettevalmistuskoor (Evelin Mei juhendamisel) ja Andrus Ostrovi noored akordionistid :)  
Vastavalt  Riigikogus  vastu  võetud  raamatupidamise  seaduse  muudatustele  saab  alates  1. juulist 2019.a. avaliku sektori üksustele saata üksnes e -arveid.

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398