Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks. Krooniliste tervisehäiretega patsientidel soovitame aegsasti pikendada oma põhihaiguse ravimiretseptid oma raviarstide juures ning ravimid ka välja osta.
Tunnusta ämmaemandat

18. aprill 2019

Igal kevadel tunnustab Eesti Ämmaemandate Ühingu juhatus tublisid ämmaemandaid, kes on silma paistnud oma tegevusega.
Kolmapäeval, 17. aprillil kell 13:00-13:30 esinevad Jazzkaare raamesPärnu Haiglas koosseisus Elina Salumäe ja Kadi Kaldmäe 
Sinilille kampaania kutsub üles kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.
Artikkel teemal "Kojuminekunõustamine Pärnu Haigla sisehaiguste kliinikus 2018. aastal" ilmus ajakirja Eesti Õde aprillikuu numbris ning autoriks on sisekliiniku ülemõde Kaie Kütt.
Pärnu Haigla töötajad pälvisid teenetemärgi.
Sõeluuringud ootavad

05. aprill 2019

Pärnu Haigla koostöös Eesti Haigekassaga kutsub sõeluuringutele.  
Pärnu Postimehest juba tuttavad Jooksudiivad on nüüdseks meie Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuses kõik vajalikud uuringud läbinud.
Pärnu Haigla psühholoog Indrek Linnuste esitles raamatut „100 pilti erilistelt inimestelt."
Seksuaalvägivald on vägistamine, sellega ähvardamine või muu seksuaalse iseloomuga tegu. Seksuaalvägivallaga on tegu ka siis, kui Sa ei saanud anda oma nõusolekut vahekorraks, näiteks tundsid hirmu, olid uimastatud, joobes või magasid.
Täna, 29. märtsil 2019, tähistab Pärnu Haigla psühhiaatriakliinik 20. aastapäeva Strandi hotellis konverentsiga 
Aasta hooldustöötajaks valiti Ene Kodasma Pärnu piirkonnast, kes töötab Pärnu Haigla õendus- ja hoolduskeskuses hooldajana.
Noorte spetsialistide nappus, meditsiini õiglane ja tulemuslik rahastamine ja loodetavasti peagi kehtima hakkav vastutuskindlustuse seadus on teemad, mis valmistavad südamevalu ja mille eest seisab täna oma 30 aasta juubelit tähistav MTÜ Pärnu Arstide Liit.
Pärnu Postimehe reporter Karoliine Aus ning Pärnu noorte vabaajakeskuse ja Pärnumaa noorte tugila programmi noorsootöötaja Triin Mäger ei ole professionaalsed jooksjad. Kusjuures Karoliinele jooksmine ei passigi.
Oleme uhkusega Pärnumaa Toiduvõrgustiku - OTT ametlik müügipunkt igal teisipäeval kell 15.45-16.30.
Pärnu Haigla plaanib paari viimase aasta jooksul raviasutuse juures teravaks läinud parkimisprobleemi lahendamiseks ehitada sel ja järgmisel aastal juurde sadakond parkimiskohta   
Pärnu Haigla kolleegidest saavad teenetemärgi dr Katrin Antsov, õde Aita Kütt ning lisaks pälvis auraha Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits 
Meil on suur rõõm teatada, et märtsikuus (18-31.03.2019) pakume 20% soodustust
Üle poolte Eesti elanikest on rahul tervishoiuskorraldusega ja võrreldes varasemaga on oluliselt paranenud ka inimeste hinnang arstiabi kättesaadavusele, selgus haigekassa ja Kantar Emori poolt läbiviidud uuringust. 
Esmaspäeval, 11. märtsil 2019 täitus Pärnu Haigla konverentsisaal lahedate Paikuse Põhikooli noortega

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398