Heategevuskampaania „Üks raamat Pärnu haiglale“

Pärnu noored aitasid Pärnu haigla patsientidel jõule rõõmsamaks muuta.

Keskerakonna noorte algatusel on Pärnu linna erinevate noorteorganisatsioonide esindajad juba viimasel kahel aastal käinud jõulude esimesel pühal (25. detsembril) Pärnu haiglas lastele muinasjutte lugemas ja piparkooke jagamas, tänavu aasta oli neil juba kolmas külaskäik.

18. detsembril käivitati nädal aega kestev heategevuskampaania „Üks raamat Pärnu haiglale“, eesmärgiga värskendada Pärnu haigla riiulitel olevat lugemisvara. Noorte soov oli tuua jõulurõõmu neile, kes ei saanud pühi kodus pere keskel veeta.

Kätlin Joala: „Eelnevatel aastatel raamatute ettelugemise käigus märkasime, et haigla raamaturiiulid on võrdlemisi tühjad ning uuemat kirjandust on väga raske leida. Nii otsustasimegi sel aastal lisaks muinasjuttude lugemisele ja piparkookide jagamisele vahetada välja Pärnu haigla vanad raamatud uute vastu.

Korjandus oli suunatud eeskätt just laste ja noorte raamatutele, kuid teretulnud olid ka kõik täiskasvantute raamatud. Raamatuid Pärnu haiglale sai tuua Pärnu Kaubamajaka Apollo raamatupoe annetuskasti või oli võimalus võtta ühendust kampaania korraldajatega.

Täname kõiki raamatute kinkijaid ja soovime edukat Uut Aastat!

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398