Kristi Metsa fotonäitus Mõnikord...Pärnu haigla II korruse galeriis

Mõnikord viib tuul meele, mõnikord toob leevendust kuumusele. Pilt on tehtud Masai Mara rahvuspargis, Keenias, 2011.a oktoobris. Isalõvi pidamas valvet oma karja naisliikmete kõrval.Fotonäitus “Mõnikord…”on mõtlemapanev ja nauditav sümbioos kaunitest loodus- ja loomafotodest ning filosoofilistest mõtteavaldustest. Kristi Metsa fotograafiareisid on viinud teda lisaks Eesti looduse jäädvustamisele ka näiteks Arktikasse ja Aafrikasse.

Kristi Metsa endast: Fotograafiaga olen otseselt, st ise pildistades tegelenud ainult 2,5 aastat. Kaudselt aga üle 10 aasta. Töötasin kalendrikirjastuses OÜ Büroodisain ja olen 10 aastat olnud vastutav “Timer” kaubamärgi all toodetavatesse kalendritesse fotode valimise eest.

Ühel hetkel lihtsalt teadvustasin endale, et vaatan loodust nö läbi  kaamerasilma ehkki endal veel fotoaparaatigi polnud. Peas käis nö “klõps” ja tahtsin pildistamist ise ka proovida.  Võtsin ühendust tuttavate loodusfotograafidega, kes aitasid kokku panna minu esimese fotovarustuse.

Teadsin, et oskan näha, vaja oli juurde õppida vaid tehnilised oskused nii kaamera käsitlemisel kui heade fotode saamise alustalad. Olen aru saanud, et, kui osata näha, siis muu on võimalik juurde õppida, kui seda nägemisoskust pole, siis tehnilised oskused ka ei aita.

 

Näitus on vaatajatele avatud E-R 08.00-16.00, perioodil 05.11-04.11.2012

 

Põnevaid näituseelamusi soovides,

 

Errit Kuldkepp

turundusspetsialist

te. 4473122

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398