Pärnu Haigla veretalituse suvised lahtiolekuajad
Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskus on suvisel perioodil
Pärnu Haigla peamaja esimese korruse fuajees on avatud põnev fotonäitus "Eesti Punane Rist 100", mis kajastab Punase Risti tegevust saja aasta jooksul. Nimelt täitus tänavu, 24 veebruaril 100 aastat Eesti Punane Rist (EPR) sünnist.
Pärnu Haigla juurdeehitusena valmiva tervisekeskuse juures toimetavad veel töömehed.
Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks.
Kuuekordne ime Pärnu Haiglas. Eelmise nädalal sündis meie haiglas kolmel järjestikusel päeval 3 paari kaksikuid: kolmapäeval 2 tüdrukut ning neljapäeval ja reedel 1 poiss ja 1 tüdruk (mõlemal päeval). Soovime armastust kõikidele peredele ning loomulikult õnne ja tugevat tervist!
Eriarsti ambulatoorsele vastuvõtule aja broneerimises toimub 2019. aastal üleminek ühtsele üle-eestilisele digiregistratuurile. Liidestumine digiregistratuuriga võimaldab patsientidel teha hõlpsamalt valikuid endale sobiva tervishoiuteenuse osutaja osas ning loob mugava võimaluse eriarsti juurde esmase vastuvõtuaja broneerimiseks.
Kaaluge bariaatrilist operatsiooni, kui Teie kehamassiindeks on üle 40 kg/m2 
Pärnu Haigla paneb inimestele südamele, et palavate ilmadega peaks vältima ülekuumenemist.
Pärnu Haiga liitus rahvusvahelise võrgustikuga „What matters to you?“ ning korraldab esmakordselt Eestis 6. juunil Patsiendipäeva, mille käigus koguvad haigla töötajad tagasisidet patsientidelt, et muuta haiglas viibimine neile mugavamaks ja meeldivamaks.  
Lähedase inimese kaotusega puutub varem või hiljem kokku meist igaüks. Mõni toibub sellest kiiremini,
Lastekaitsepäeva puhul andis Pärnu Haigla kolmandat kevadet järjest Pärnumaa lasteaiamudilastele ja algklassiõpilastele võimaluse uudistada naiste- ja lastekliinikut,
Pärnu Haigla võõrustas perioodil 27.- 29. mai 2019 HOPE külalisi (European Hospital and Healthcare Federation, kus meie dr Urma Sule on asepresident). Käesoleva aasta teemaks on „Evidence-informed decision-making in healthcare management“.
OLEME UHKED rahva lemmikämmaemandaks on Jelena Laanemets, kes töötab meie Pärnu Haigla naiste- ja lastekliinikus. 
Pärnu Haigla liitus esimesena Eestis rahvusvahelise patsiendipäeva võrgustikuga „What matters to you?“. Nii nagu küsivad igal aastal üle 800 tervishoiuasutuse üle terve maailma inimestelt, mis neile tähtis on, küsime seda ka meie 6. juunil! 
SA Pärnu Haigla kuulutab välja avaliku konkurssi
Kahel päikselisel kevadpäeval, 21.-22. mail 2019 soovis verd loovutada
Igal kevadel tunnustab Eesti Ämmaemandate Ühing tublisid ämmaemandaid
Armsad Pärnumaa doonorid meie Pärnu Veretalitus vajab väga kõikide veregruppide verd.
Täna, 03. mail külastasid Tartu Ülikooli esimese kursuse arstitudengid Pärnu Haiglat.

Millised Taastusravi-ja heaolukeskuse teenused teile meeldivad?

Treeningud saalis
Jõusaal
Basseini treeningud

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398