Pärnu Haigla meditsiinitehnoloogia teenistuse juhataja Joosep Kepler (vasakul) ja radioloogiateenistuse juht doktor Aadu Simisker näitasid uusimat abilist, kompuutertomograafi, mis toob inimese südame arvutiekraanil nagu peopesale. FOTO: Mailiis Ollino
Tallinnast pärit Aava sai muusikapisiku oma vanematelt, kes teda maast madalast sümfooniakontsertidele kaasa võtsid.
Sõeluuring on terviseuuring, mis on mõeldud eelkõige tervetele, ilma kaebuste ja sümptomiteta naistele emakakaela- või rinnavähi varaseks avastamiseks. Eestis kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule naisi vanuses 30–55 ja rinnavähi sõeluuringule naisi vanuses 50–69.
Pärnu linnavalitsus otsustas täna nimetada sihtasutuse Pärnu Haigla nõukogu liikmeks neljaks aastaks Põhja-Eesti regionaalhaigla ravitöö direktori Helis Pokkeri.
Errit Kuldkepp on Pärnu Haigla turundusspetsialist, samuti ettevõtja. 
Pärnu Haigla kinnistul pandi 11. jaanuaril 2019 nurgakivi esmatasandi tervisekeskusele, kus aastaks 2023 asub tööle 14 perearsti.
11. jaanuaril 2019. aastal kell 14.00 paigaldatakse sümboolne koostöö nurgakivi juba rohkem kui kaks aastat töös olnud arendusele, millega luuakse Ristiku 1 terviselinnakusse uus täiendav sisu ja kvaliteet – maakondlik tervisekeskus, mis hakkab koostööpartnerite kaudu haigla poolt osutatavat eriarstiabi täiendama üldmeditsiiniteenustega. Hoone ehitustööd Pärnu Haigla Ristiku 1 krundil algasid möödunud aasta juulis. Peatöövõtja OÜ Fund Ehitus.
Pärnumaa Spordiliit valis välja 2018. aasta parimad sportlased, võistkonnad ja treenerid. Lisaks selgitati aasta üllataja ja edendaja
Perioodil 24.-26 detsember 2018 ja 01. jaanuar 2019 on kõik ambulatoorsed osakonnad  (sh Taastusravi-ja heaolukeskus) suletud. Esmaspäeval, 31. detsembril 2018 on kõik ambulatoorsed osakonnad avatud kuni kella 13.00-ni (sh Taastusravi-ja heaolukeskus)
Teisipäeval, 18. detsembril toimus pühade eelne Pärnu Haigla doonoripäev Port Arturis.
Ootame kõiki heategijaid 18. detsembril, kell 11-16 taaskord doonoripäevale Port Artur 2 teisele korrusele. Sel korral loosime ka kõigi vereloovutajate vahel välja kaks õhtusööki kahele uues Umberto restoranis.
Pärnu Haigla märkab inimest

12. detsember 2018

Pärnu Haigla hooldaja Tiiu ja tema abikaasa Sergei, kes vastutab haigla väliterritooriumil oleva heakorra eest, on südamlikud ja hoolivad inimesed, kes pöördusid haigla juhtkonna poole ettepanekuga jagada vabatahtlikult helkureid nii paljudele kui vähegi võimalik. 
Tegemist on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja algatusega, millega nad kutsuvad tööandjaid, lapsevanemaid ja koole koostöös looma lastele ja noortele tööeluga tutvumise uusi võimalusi.
Spordimassaaž on mõeldud inimesele, kes on kehaliselt aktiivne või tegeleb kindla spordialaga. 
Mai Kooli 4D klassi õpilased on omal initsiatiivil joonistanud juba kolm aastat järjest Pärnu Haigla patsientidele, külastajatele ja kolleegidele mõeldes vahvaid pilte. Igal aastal, nagu ka käesoleval aastal, on need vaatamiseks väljas haigla peamaja esimese korruse fuajees.
Kaunil jõulukuul pakume kultuurilisi elamusi ka meie patsientidele, klientidele kui ka kolleegidele.   
Dr Karmen Koppel ja õde Kaidi Laanemets olid "Pärnumaa aasta vabatahtlik 2018" nominendid.
Pärnu Haigla hooldaja Tiiu ja tema abikaasa Sergei, kes vastutab haigla väliterritooriumil oleva heakorra eest, on südamlikud ja hoolivad inimesed, kes pöördusid haigla juhtkonna poole ettepanekuga jagada vabatahtlikult helkureid nii paljudele kui vähegi võimalik. Tiiu ja Sergei on siiralt mures kaaskodanike turvalisuse pärast ning soovivad ise ka selle parendamisesse panustada. „Kurb on vaadata, kui autoga sõites märkad väga viimasel hetkel kedagi teepervel kõndimas või üle tee jooksmas,“ nentis Tiiu. „Tõepoolest, kui ma hommikuti Pärnu Haigla ees puhtust tagades toimetan, märkan nii paljusid ilma helkurita tööle või arstiabi saama suunduvaid inimesi,“ lisas Sergei.
Detsembrikuu jooksul verd loovutanud saavad täiendada oma kruuside kollektsiooni (kiirustage, sest kogused on piiratud) 
Doonoripäev Port Arturis

28. november 2018

Ootame kõiki heategijaid 18. detsembril, kell 11-16taaskord doonoripäevale Port Artur 2 teisele korrusele.

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398