Täna, 29. märtsil 2019, tähistab Pärnu Haigla psühhiaatriakliinik 20. aastapäeva Strandi hotellis konverentsiga 
Aasta hooldustöötajaks valiti Ene Kodasma Pärnu piirkonnast, kes töötab Pärnu Haigla õendus- ja hoolduskeskuses hooldajana.
Noorte spetsialistide nappus, meditsiini õiglane ja tulemuslik rahastamine ja loodetavasti peagi kehtima hakkav vastutuskindlustuse seadus on teemad, mis valmistavad südamevalu ja mille eest seisab täna oma 30 aasta juubelit tähistav MTÜ Pärnu Arstide Liit.
Pärnu Postimehe reporter Karoliine Aus ning Pärnu noorte vabaajakeskuse ja Pärnumaa noorte tugila programmi noorsootöötaja Triin Mäger ei ole professionaalsed jooksjad. Kusjuures Karoliinele jooksmine ei passigi.
Oleme uhkusega Pärnumaa Toiduvõrgustiku - OTT ametlik müügipunkt igal teisipäeval kell 15.45-16.30.
Pärnu Haigla plaanib paari viimase aasta jooksul raviasutuse juures teravaks läinud parkimisprobleemi lahendamiseks ehitada sel ja järgmisel aastal juurde sadakond parkimiskohta   
Pärnu Haigla kolleegidest saavad teenetemärgi dr Katrin Antsov, õde Aita Kütt ning lisaks pälvis auraha Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits 
Meil on suur rõõm teatada, et märtsikuus (18-31.03.2019) pakume 20% soodustust
Üle poolte Eesti elanikest on rahul tervishoiuskorraldusega ja võrreldes varasemaga on oluliselt paranenud ka inimeste hinnang arstiabi kättesaadavusele, selgus haigekassa ja Kantar Emori poolt läbiviidud uuringust. 
Esmaspäeval, 11. märtsil 2019 täitus Pärnu Haigla konverentsisaal lahedate Paikuse Põhikooli noortega
Tööfüsioterapeudid on kursis elukutsest tulenevate tervisemuredega.
Vaadake, kui meeleolukalt möödus tänane naistepäev (08.03.19) Pärnu Haigla naistenõuandlas.
Meil on hea meel teatada, et märtsi kuus liitub Pärnu Haigla naiste- ja lastekliiniku kollektiiviga tunnustatud ja hinnatud loote ultrahelispetsialist Dr. Valeria Angioni.
Kõikide Pärnu Haigla sotsiaalmeedia kanalite kaudu jõudsime 1 500 103 inimeseni
Teisipäeval, 19. veebruaril kell 11-16 toimus taaskord Pärnu Haigla doonoripäev Port Arturis. 
Tartu Ülikooli Kliinikum tänab SA Pärnu Haiglat väärtusliku panuse ja suurepärase koostöö eest elundidoonorluse ja elundisiirdamise arendamisel Eestis.
Arstitudengid pidasid nädalavahetusel Pärnu Haiglas oma talveseminari. Valdav osa üliõpilastest olid 4-5. kursuse üliõpilased.
Ilma arstide, õdede ning teiste spetsialistideta ei saa me kvaliteetset tervishoiuteenust pakkuda ega teenuste kättesaadavust vähemalt praeguselgi tasemel hoida. 
Imeline, sügav ja tähenduslik kiitus laekus Pärnu Haigla dr Maarja Nõmmannile ning ämmaemandale Angela Anderssonile 
Doonoripäev Endla teatris

08. veebruar 2019

Doonorid armastavad kultuuri! Pärnu Haigla veretalitus ootab kõiki heategijaid 12. veebruaril, kell 9-11 vereloovutusele Endla Teatri sammassaali!

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398