26.-29. juunil oli Pärnu Kutsehariduskeskuse ümbruses ja Pärnu Haigla kohvikus palju siginat-saginat kui noored häkkerid saabusid sella-aastasesse esimesse KüberLaagrisse. KüberLaagri eesmärgiks on luua tehnilise huviga noortele võimalus arendada sotsiaalseid oskuseid, õppida üksteiselt riukalikke küberpuzzlesid lahendama.
​Pärnu Haigla turundusspetsialist Errit Kuldkepp: "Pärnumaa Õpilasmaleval ja sihtasutusel Õpilasmalev on Pärnus ühine rühm, kus on kümme noort Tallinnast ja viis Pärnust. Nende rühmavanem on hiljuti Pärnusse kolinud Tony Käsper, kes otsis tööpäeva järel malevlastele mitmesuguseid tegevusi. Teades, et olen kohalik, pöördus ta minu poole nõu saamiseks, kelle huvitavaga võiksid noored kohtuda, ja üsna kohe tuli mul mõtteisse Pärnu linnapea. Noortel on kindlasti huvitav temaga kohtuda ja kus siis mujal, kui mitte tema enda kabinetis."
Pärnu Haigla veretalituse suvised lahtiolekuajad
Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskus on suvisel perioodil
Pärnu Haigla peamaja esimese korruse fuajees on avatud põnev fotonäitus "Eesti Punane Rist 100", mis kajastab Punase Risti tegevust saja aasta jooksul. Nimelt täitus tänavu, 24 veebruaril 100 aastat Eesti Punane Rist (EPR) sünnist.
Pärnu Haigla juurdeehitusena valmiva tervisekeskuse juures toimetavad veel töömehed.
Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks.
Kuuekordne ime Pärnu Haiglas. Eelmise nädalal sündis meie haiglas kolmel järjestikusel päeval 3 paari kaksikuid: kolmapäeval 2 tüdrukut ning neljapäeval ja reedel 1 poiss ja 1 tüdruk (mõlemal päeval). Soovime armastust kõikidele peredele ning loomulikult õnne ja tugevat tervist!
Eriarsti ambulatoorsele vastuvõtule aja broneerimises toimub 2019. aastal üleminek ühtsele üle-eestilisele digiregistratuurile. Liidestumine digiregistratuuriga võimaldab patsientidel teha hõlpsamalt valikuid endale sobiva tervishoiuteenuse osutaja osas ning loob mugava võimaluse eriarsti juurde esmase vastuvõtuaja broneerimiseks.
Kaaluge bariaatrilist operatsiooni, kui Teie kehamassiindeks on üle 40 kg/m2 
Pärnu Haigla paneb inimestele südamele, et palavate ilmadega peaks vältima ülekuumenemist.
Pärnu Haiga liitus rahvusvahelise võrgustikuga „What matters to you?“ ning korraldab esmakordselt Eestis 6. juunil Patsiendipäeva, mille käigus koguvad haigla töötajad tagasisidet patsientidelt, et muuta haiglas viibimine neile mugavamaks ja meeldivamaks.  
Lähedase inimese kaotusega puutub varem või hiljem kokku meist igaüks. Mõni toibub sellest kiiremini,
Lastekaitsepäeva puhul andis Pärnu Haigla kolmandat kevadet järjest Pärnumaa lasteaiamudilastele ja algklassiõpilastele võimaluse uudistada naiste- ja lastekliinikut,
Pärnu Haigla võõrustas perioodil 27.- 29. mai 2019 HOPE külalisi (European Hospital and Healthcare Federation, kus meie dr Urma Sule on asepresident). Käesoleva aasta teemaks on „Evidence-informed decision-making in healthcare management“.
OLEME UHKED rahva lemmikämmaemandaks on Jelena Laanemets, kes töötab meie Pärnu Haigla naiste- ja lastekliinikus. 
Pärnu Haigla liitus esimesena Eestis rahvusvahelise patsiendipäeva võrgustikuga „What matters to you?“. Nii nagu küsivad igal aastal üle 800 tervishoiuasutuse üle terve maailma inimestelt, mis neile tähtis on, küsime seda ka meie 6. juunil! 
SA Pärnu Haigla kuulutab välja avaliku konkurssi
Kahel päikselisel kevadpäeval, 21.-22. mail 2019 soovis verd loovutada
Igal kevadel tunnustab Eesti Ämmaemandate Ühing tublisid ämmaemandaid

Kas külastate näituseid Pärnu Haiglas?

Jah, regulaarselt
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398