Pärnu Haigla liitus esimesena Eestis rahvusvahelise patsiendipäeva võrgustikuga „What matters to you?“. Nii nagu küsivad igal aastal üle 800 tervishoiuasutuse üle terve maailma inimestelt, mis neile tähtis on, küsime seda ka meie 6. juunil! 
SA Pärnu Haigla kuulutab välja avaliku konkurssi
Kahel päikselisel kevadpäeval, 21.-22. mail 2019 soovis verd loovutada
Igal kevadel tunnustab Eesti Ämmaemandate Ühing tublisid ämmaemandaid
Armsad Pärnumaa doonorid meie Pärnu Veretalitus vajab väga kõikide veregruppide verd.
Täna, 03. mail külastasid Tartu Ülikooli esimese kursuse arstitudengid Pärnu Haiglat.
Eesti ainuke mürgine madu on kirjurästik. Rästik hammustab ainult siis, kui talle peale astuda, teda vigastada, puudutada või muul viisil ärritada. Rästikuhammustus on ohtlik nii lastele kui täiskasvanutele. Ühe hammustusega võib organismi sattuda 0,02 - 0,1 ml mürki.
Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks. Krooniliste tervisehäiretega patsientidel soovitame aegsasti pikendada oma põhihaiguse ravimiretseptid oma raviarstide juures ning ravimid ka välja osta.
Aprilli lõpuga alustas Eestimaa Sünnitusmajade Fond armsa püsiannetuskampaaniaga „Aita alustada elu“, milles astub üles beebiootel Getter Jaani. Püsiannetuskampaaniaga püütakse juurde leida inimesi, kes hoolivad tulevikust ning soovivad läbi püsiannetuse toetada Eestimaa sünnitusosakondi, nendele vajaliku aparatuuri ja koolituste pakkumise.
Pärnu haigla toitlustusosakonna juhataja Leida Koor on nagu sümfooniaorkestri dirigent.
Teisipäeval, 23. aprillil esinesid Pärnu Haigla fuajees poistekoori ettevalmistuskoor (Evelin Mei juhendamisel) ja Andrus Ostrovi noored akordionistid :)  
Vastavalt  Riigikogus  vastu  võetud  raamatupidamise  seaduse  muudatustele  saab  alates  1. juulist 2019.a. avaliku sektori üksustele saata üksnes e -arveid.
Pärnu Haigla veretalitus püstitab kaheks päevaks, 21.-22. mai 2019 Pärnu Keskuse esisele Martensi väljakule doonoritelgid
Lähenevate pühade eel soovitame vajadusel täiendada oma koduapteeki ravimitega ja esmaabivahenditega lihtsamate tervisehädadega iseseisvaks toimetulekuks. Krooniliste tervisehäiretega patsientidel soovitame aegsasti pikendada oma põhihaiguse ravimiretseptid oma raviarstide juures ning ravimid ka välja osta.
Tunnusta ämmaemandat

18. aprill 2019

Igal kevadel tunnustab Eesti Ämmaemandate Ühingu juhatus tublisid ämmaemandaid, kes on silma paistnud oma tegevusega.
Kolmapäeval, 17. aprillil kell 13:00-13:30 esinevad Jazzkaare raamesPärnu Haiglas koosseisus Elina Salumäe ja Kadi Kaldmäe 
Sinilille kampaania kutsub üles kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.
Artikkel teemal "Kojuminekunõustamine Pärnu Haigla sisehaiguste kliinikus 2018. aastal" ilmus ajakirja Eesti Õde aprillikuu numbris ning autoriks on sisekliiniku ülemõde Kaie Kütt.
Pärnu Haigla töötajad pälvisid teenetemärgi.
Sõeluuringud ootavad

05. aprill 2019

Pärnu Haigla koostöös Eesti Haigekassaga kutsub sõeluuringutele.  

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398