Pärnumaa omavalitsuste liidu (POL) üldkogu otsustas maakonna kõrg
Pärnu haigla fuajees asuv Apotheka apteek (Ristiku haruapteek) annab teada, et on seoses remonditöödega ajutiselt suletud vahemikus 11.-26. jaan
Virtuaaltuur tutvustab Pärnu Haiglas sündiva lapse sünniteed. Film annab tulevastele lapsevanematele ettekujutuse sellest, mis neid enne ja pärast sünnitust haiglas ootab, kuhu esmalt pöörduda, mida haiglasse kaasa võtta ning selgitab miks ja milliseid tegevusi ema ja lapsega sünnitegevuse käigus ja pärast seda tehak
Treener Laura Siimensoni eestvedamisel stardib 13. jaanuaril kell 18.00 Pärnu Haigla taastusravi- ja heaolukeksuses uus keha ja meele treening.Treeningus kasutatakse erinevaid jooga ja pilatese elemente ning liikuvusharjutusi. Treening arendab liigeste liikuvust, painduvust ja tasakaalu, parandab rühti, tugevdab lihaseid ning vähendab lihaspinget ja stressi.  
Sõeluuring on terviseuuring, mis on mõeldud eelkõige tervetele, ilma kaebuste ja sümptomiteta naistele emakakaela- või rinnavähi varaseks avastamiseks. Eestis kutsutakse emakakaelavähi sõeluuringule naisi vanuses 30–55 ja rinnavähi sõeluuringule naisi vanuses 50–69.
​Möödunud 2019 aastal nägi Pärnu Haiglas ilmavalgust 847 vastsündinut.  Neist 439 poissi ja 408 tüdrukut, nende seas 13 paari kaksikuid.
Tervise Arengu Instituut kutsub suitsetajaid, kes on juba pikemat aega mõelnud, et võiks suitsetamisest loobuda, kuid ei tahaks seda päris üksi teha, loobuma tubakast ja tegema koos teiste suitsetajatega Sigarexiti. Sigarexiti avapauk on 1. jaanuaril 2020 ja kestab kuni 31.jaanuarini.
Pärnu Haigla veretalitlus ootab nii uusi kui ka püsidoonoreid verd loovutama neljapäeval, 2. jaanuaril 11.00-17.00 Pärnu Haigla veretalituses toimuval doonoripäeval.
Meil on hea meel teatada, et 14.12.19 pakume perele võimalust tulla ujuma koos oma imiku või väikelapsega!
Uuringutele kutsutakse 30–55-aastaseid ravikindlustatud naisi iga viie aasta järel.
Tänasest on Pärnu Haiglas avatud siseterviserada, mis kulgeb läbi taastusravi- ja he
Sarnane algatus on saavutanud rahvusvahelise menu Giving Tuesday nime all. Selle päeval kutsutakse vabaühendusi oma tegevust avalikkusele tutvustama, uusi annetajaid otsima ning olemasolevatega sidemeid tugevdama. Kümned vabaühendused üle Eesti korraldavad erinevaid tegevusi, et koguda annetusi ühisk
Erasmus+ projekti „ Coping with students challenging behaviour“ õpirände raames Pärnu Päikese koolil külas olevad  õpetajad Lätist, Slovakkiast ja Makedooniast külastasid Pärnus viibimise ajal Laste ja noorte vaimse tervise keskust.
Pärnu Haigla ja veel üle neljakümne asutuse ja organisatsiooni üle Eesti kuvavad selle puhul enda fassaadile sirelililla värvi. 
Koolitus on mõeldud pääste, politsei, kiirabi, häirekeskuse ning lastekaitse ja sotsiaalvaldkonna töötajatele, kes käivad kodudes ja puutuvad kokku haavatavate ja enamohustatud klientidega.
Neljapäeval, 14. novembril kell 11-15 toimus traditsiooniline Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse avatud uste päev.
Meil on väga hea meel teatada, et juba 14.novembril, ajavahemikus 11-15, toimub taaskord Pärnu Haigla  Taastusravi-ja heaolukeskuses avatud uste päev "Tervelt talvele vastu
SA Pärnu Haigla Psühhiaatriakliinik pälvis 2019 aasta Prokuratuuri parima koostööpartneri tiitli.
Täna, 05. novembril on Pärnumaa Kutsehariduskeskuse esimese kursuse kokatudengid
Kliinikumi mobiilne nahakasvajate diagnoosikabinet peatub Eestimaa erinevates keskuses, et kiirendada inimeste õigeaegset jõudmist nahaarsti juurde naha pahaloomuliste kasvajate kahtlusel. Novembrikuus peatub nahakabinet Pärnus ja Vändras ning ootab patsiente vastuvõtule. Kabinet on varustatud kaasaegse aparatuuriga, seal võtavad vastu nahahaiguste arst Ene Pärna ja õde Maili Maalmann.  8. novembril peatub nahakabinet Pärnu haigla taastu

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398