Oleme siiralt rõõmsad, et meie füsioterapeut Jaanika Kukk pälvis tänukirja.
Spordimeditsiini kõige olulisemateks ülesanneteks on vältida vigastusi, haigestumisi ja äkksurmajuhte spordis.
Neljapäeval, 15. novembril kell 11-15 toimus traditsiooniline Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse avatud uste päev. Sellel korral kandis üritus nime  "Head Tervist" . 
Täna, 14. novembril külastasid füüsika tunni raames meie Haiglat  Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 11. klassi õpilased,
Avatud uste päev tuleb taas

13. november 2018

Suurima rõõmuga ootame teid taaskord meie juba traditsiooniks saanud avatud uste päevale, mis sel korral kannab nime "Head Tervist!" ja toimub neljapäeval, 15. novembril kell 11-15 meie Pärnu Haigla taastusravi- ja heaolukeskuse esimesel korrusel. 
Sihtasutuses Pärnu Haigla korraldatakse nii statsionaarsete kui ka ambulatoorsete patsientide rahulolu-uuringuid. 
Eile, 12.11.2018 tunnustati sotsiaalhoolekande valdkonnas tegutsevaid inimesi. Suur tänu ja palju jõudu teile kõigile! 
Võida kinkekiri Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuse saalitreeningule.Osalemiseks kirjuta Facebooki postituse all kellega koos tuleksid trenni ning osaledki loosismises.
Kas teadsid, et veealusel duššmassaažil on võrreldes teiste veeprotseduuridega kõige tugevam masseeriv efekt?
Palju õnne! Pärnu aasta sotsiaaltöö tegija tiitli pävis tänavu meie Pärnu Haigla psühhiaatriakliiniku päevakeskuse tegevusjuhendaja Kadri Melnits. 
Tänases, 30.oktoobri Pärnu Postimehes on intervjuu Pärnu Haigla neuroloogia- ja siseosakonna juhataja Katrin Antsoviga.
Niptify määrab kolme kõige sagedasema kromosoomhaiguse esinemise riski lootel:
Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskuses on mitmeid teenuseid ning protseduure, mis on lõõgastavad ning turgutavad.
Pärnu Haigla ambulatoorse taastusravi osakond pakub individuaalset füsioterapeudi teenust, füsioteraapiat rühmas, saalis ja basseinis.
Kolmapäeval, 17.10.2018 toimus Pärnu Haigla konverentsisaalis Pärnumaa doonorite austamise õhtu. 
Perioodil  10. oktoober kuni 30. november 2018 toimub Terviseameti algatusel ja Pärnu Kiirabi eestvedamisel projekt „Sinu käed päästavad elu 2018". 16. oktoobril on päev, kus paljudes riikides juhitakse tähelepanu südame äkksurma puhusele kõrvalseisjate esmaabile. Pärnumaa Kutsehariduskeskuse suures auditooriumis toimus kõigile huvilistele praktiline koolitus, mille läbiviijateks olid meedikud Pärnu Haigla kiirabist ja  vabatahtlikud Eesti Punasest Ristist.
Emakakaelavähk on ennetatav

09. oktoober 2018

Kas sina teadsid, et emakakaelavähk on ennetatav?
Olete palutud osalema uurimistöös "Iseseisva statsionaarse õendusabi osakonna viibinud patsientide lähedaste hinnangud õendusabi järjepidevusele". Uuringut viiakse läbi Lõuna-Eesti Haigla AS, Põlva Haigla AS, SA Pärnu Haigla, SA Tartu Ülikooli Kliinikumi, Valga Haigla AS ja SA Viljandi Haigla iseseisva statsionaarse õendusabi üksustes, perioodil juuli – detsember 2018. Olete palutud osalema uurimistöös, kui Teie lähedane viibib antud perioodil õendusabi osakonnas.
Mis on olnud kõige naljakam seik Sinu töökarjääri jooksul? Pärnu Haiglasse tööle tulles anti mulle töötelefon ning öeldi, et antud numbrile sisse helistada ei saa, aga mina välja helistada saan (mingi tehniline probleem). Minule see võimalus sobis, kuna oli vajalik patsientidele helistada ning neid uuringu tulemustest teavitada. Kõik haiged ei saanud kohe telefonile vastata ning tagasi helistades said ühenduse haigla juhatusega! Probleem lahendati kiirelt.
Pärnu Haigla Taastusravi-ja heaolukeskus pakub erinevaid tervist edendavaid ja parendavaid tegevusi igas eluetapis olevatele naistele, meestele ja lastele. Keskuses tegutseb aktiivselt ka Perekool, kelle tegevus on suunatud nii tulevastele vanematele kui ka väikelastega olevatele emadele, isadele. 

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398