Pärnu toksikoloogiaekspert Raido Paasma suundub Liibüasse ravima laiaulatusliku metanoolimürgituse ohvreid.
Laupäevast, 16. märtsist on Pärnu haiglas osaliselt lubatud taas haiglaravil olevaid patsiente külastada.
Meeleldi anname teada, et Pärnu haiglas on külastajatele avatud kaks uut näitust.
Reedel, 08. märtsil kell 13.30 tulid naistepäeva puhul külla tantsuansambli Pärlike lapsed ja Vene Gümnaasiumi kollektiiv Koletško.  
Rõõmuga teatame, et veebruarikuus sündis Pärnu haiglas 69 beebit, kellest 35 olid poisid ja 34 tüdrukud.  
Pärnu haigla hobikoor Ristik paneb oma esinemistega särama haigla tähtsad ja pidulikud sündmused, viib laulurõõmu patsientidele ja annab kontserte kaugemalgi.
Alates 06.märtsist alustab kirurgiakliinikus tasuliste vastuvõttudega optometrist Moonika Puusild.
19. veebruaril toimus Estonia Talveaias esmakordselt Maakondlike Tervisedendajate tunnustamisüritus, kuhu oli kutsutud tunnustust saavad inimesed, maavanemad ja maavalitsuse tervisedendajad, Eesti Haigekassa ja Tervise Arengu Instituudi esindajad.
Seoses märgatava haigestumisega grippi ja ülemiste hingamisteede viirustesse ei saa meie haiglas alates esmaspäevast, 18. veebruarist 2013 haiglaravil olevaid patsiente külastada.
Novembris tehti Pärnu haiglas esimene bariaatriline operatsioon ehk maovähendamislõikus, opereerisid Pärnu haigla kirurg Mart Niidu ja doktor Andre Trudnikov Ida-Tallinna keskhaiglast. Novembris tehti Pärnu haiglas esimene bariaatriline operatsioon ehk maovähendamislõikus, opereerisid Pärnu haigla kirurg Mart Niidu ja doktor Andre Trudnikov Ida-Tallinna keskhaiglast.
Goethe Instituudi koostatud näitus on pühendatud Jacob ja Wilhelm Grimmi muinasjuttude ilmumise 200. aastapäevale (2012).
Kümnendat aastat korraldatava heategevusprojekti „Koos on kergem“ raames koguti 16 erineva haigla laste- ja sünnitusosakondade toetuseks 88 733 eurot.
Jaanuarikuu beebid

05. veebruar 2013

Rõõmuga teatame, et jaanuarikuus sündis Pärnu haiglas 65 beebit.
Nutitelefonide kasutus on viimase aasta jooksul hüppeliselt kasvanud, millest tulenevalt  tekkis vajadus võtta kasutusele ka Pärnu haigla kodulehe mobiiliversioon.
25. jaanuaril 2013. aastal kell 12.00 pannakse nurgakivi 2009. aastal Pärnu haigla  arenduste kavva võetud psühhiaatria- ja taastusravi korpusele. Hoone ehitustööd Pärnu haigla Ristiku 1 krundil algasid möödunud aasta kevadel. Töid teostab OÜ Fund Ehitus.
Pärnu haigla psühhiaatriakliinik elab ja toimetab vanades majades kuni suveni. Juuli keskel kolitakse ühe katuse alla haiglaga, kus praegu valmib selle tarvis uus korpus.
Kuigi õendust loetakse traditsiooniliseks naiste alaks, on õetöö Florence Nightingale’i ja laatsaretis põetamise aegadest nii palju edasi arenenud, et sobiks täna mõnes meditsiinivaldkonnas mehepoegadele isegi paremini.
Alates 10. jaanuarist 2013 on Pärnu haigla välisveeb lisaks eesti ja inglise keelele ka vene keeles.
Uuendus toob patsientidele kaasa mitmeid kasulikke muudatusi, mis võimaldavad osa saada veelgi kvaliteetsemast ja tõhustamast eriarstiabi teenusest.
Kõigil kunstihuvilistel avaneb võimalus tutvuda kahe uue näitusega Pärnu haiglas.

Kas olete rahul Taastusravi-ja heaolukeskuse teenustega?

Jah, väga rahul
Teenuseid võiks rohkem olla
Ei, kahjuks mitte

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398