Filmi eesmärk on tutvustada Pärnu haigla patsientidele ja külastajatele erakorralise meditsiiniabi osakonda läbi igapäevase töö.
Kokkuvõte TÖÖVARJUPÄEVAST Pärnu haiglas Ajavahemikul 17.-18. november viibis haiglas 30 noort „töövarju“, kelle eesmärk oli jälgida haigla töötajate igapäeva tööd.
Pärnu Haigla on avatud kõikidele Pärnumaa noortele TÖÖVARJUPÄEVAL, neljapäeval 17. novembril 2011
Hingamistesti– SPIROGRAAFIA – abil saab mõõta kopsude tervist 16. november tähistatakse rahvusvaheliselt Kroonilise Obstruktiivse Kopsuhaiguse (KOK) päeva.
15. aastat kõrva-, nina-, kurguhaiguste üksuse loomisest 01. novembril möödus 15 aastat kõrva-, nina-, kurguhaiguste üksuse loomisest kirurgia kliiniku kooseisus.
Kolmapäeval, 09. novembril maandus haigla juures lennusalga kopter Seoses haigla juhatuse sooviga parandada Ristiku 1 kinnistul helikopteri maandumistingimusi, on haigla projektimeeskond alustanud ettevalmistusi kopteri maandumisplatsi projekteerimiseks.
4. novembril 2011 korraldab Pärnu haigla Ristiku tn 1 konverentsisaalis algusega kl 17.00 doonorite austamise ürituse.  
Täna 02. novembril, esines Pärnu haigla kohvikus Kiievi konservatooriumi üliõpilane Nastja Popova, kes osales sellel nädalavahetusel toimunud Tiit Kuusiku lauluvõistlusel.
Laupäeval 29.oktoobril 2011 toimus Pärnu haigla konverentsisaalis Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkonna üldkoosolek.
Täna tähistab Pärnu haigla anesteesia- ja intensiivravi osakond oma 30. aastapäeva piduliku konverentsiga haigla suures saalis.
Pärnu haiglal on uus transpordibuss Veretalituse ülesanne on koguda verd ning valmistada, uurida, säilitada ja väljastada verekomponente. Veretalituse eesmärk on tagada, et haiglatel oleksid verekomponendid kättesaadavad ööpäev läbi.
Ristiku kinnistul toimuvad ehitustööd Alates tänasest so 05.10 alustatakse Ristiku kinnistul töid veetrassi  ümbertõstmiseks, mis jääb kavandatava taastusravi- ja psühhiaatria korpuse ehitusalale.
Pärnu haigla on üks pioneeridest, kes alustas patsientide rahulolu-uuringute läbiviimist Eestis juba 1998 aastal. Käesoleva aasta patsientide ankeetküsitlus oli arvult kümnes ja viidi sarnases vormis läbi kõigis meie suuremates haiglates.
Pärnu haigla hooldusravi osakond Ravi tänaval saab 8 aastaseks! Täname kõiki tublisid hooldusravi osakonna töötajaid ja soovime jätkuvat südamlikkust ning vastupidavust oma töös.
Eesti Päevalehe eriväljaandes Vaimne Tervis ilmus Pärnu haigla psühhiaatriakliiniku psühhiaatri dr Raine Pilli artikkel.
Aitäh kõigile vereloovutajatele doonoritelgis! Kahe päeva jooksul andis doonoritelkides verd 178 inimest, neist esmakordselt elus verd andnud doonoreid 65 ehk 36,5%, esimest korda käesoleval aastal 73 ehk 41% ja korduvaid vereannetajad oli 40 ehk 22.5%.
Telgid on doonoritele avatud 06.09 kella 11.00-16.00 ja 07.09 kell 9.00-14.00.
Pärnu haiglas alustab septembris 2011 a. õpinguid  23 õde ja 15 hooldustöötajat.
Pärnu haigla uuendas käesoleval aastal põhjalikult oma kodulehte www.ph.ee, muutes kogu info kättesaadavuse külastajale visuaalselt nauditavamaks ning kogu lehe ülesehituse loogilisemaks ja kaasaegsemaks.
Oma klientide paremaks teenindamiseks, soovime Teie tagasisidet.

Kas te olete veredoonor?

Jah
Ei
Ei, kuid plaanin hakata

Kontakt

SA Pärnu Haigla
ph[at]ph.ee
Infotelefon 447 3301
Registratuur tel 447 3300
Erakorraline vastuvõtt tel 447 3393
Plaaniline vastuvõtt tel 447 3398